14°C

24
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 11.06
PM25: 14.64 (34,82%)
PM10: 15.67 (97,63%)
Temperatura: 14.30°C
Ciśnienie: 1010.23 hPa
Wilgotność: 74.50%

Dane z 05.05.2024 07:45, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ginekolog

238 postów
Mińsk Maz. Postów: 204
Udien
Mińsk Maz., postów: 204
Poniedziałek, 26 maja 2014 14:17:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Pytanie do przyszłych i obecnych mam: zmieniałyście lekarza prowadzącego w trakcie ciąży??? jak na to zapatruje się nowo wybrany dr ?
Mińsk Mazowiecki Postów: 476
moni.r
Mińsk Mazowiecki, postów: 476
Poniedziałek, 26 maja 2014 17:53:50
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja zmieniałam w pierwszej ciąży (6 lat temu). Po prostu szczerze porozmawiałam z lekarzem, nie było problemu.
Mrozy Postów: 11
Kasia0308
Mrozy, postów: 11
Środa, 4 czerwca 2014 13:24:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
witam, możecie mi polecić jakiegoś dobrego/ą ginekologa i ile on bierze od wizyty?
Mińsk Mazowiecki Postów: 48
rozzy
Mińsk Mazowiecki, postów: 48
Środa, 4 czerwca 2014 17:01:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja prowadzę ciążę u dr Hapunowicza. Nie jest wylewny, mało mówi, nie tłumaczy dużo itd, ale utrzymał moją ciążę mimo, że od początku była zagrożona. Przy każdym podejrzeniu o nieprawidłowości dodatkowe badania i konsultacje. Przyjmuje prywatnie w Milmedzie, nie znam ceny (chodzę na kartę LuxMed).
Przez chwilę chodziłam do dr Woźniewicza i też mogę polecić. Przyjemny lekarz i można dużo się dowiedzieć. Jednak koszt samej wizyty to 100zł (badanie usg, wymazy itd dodatkowo płatne), a przy wizytach w ciąży co 2tygodnie to trochę za duży koszt. Dodatkowo wydaje mi się, że przy pierwszej wizycie w ciąży zbagatelizował mój stan, a dr Hapunowicz od razu skierował do szpitala, bo stwierdził, że mogę poronić.

Dwie koleżanki prowadziły ciążę u dr Dudel i też gorąco ją polecały. Przyjmowała prywatnie w Melisie, nie znam ceny.
jakubów Postów: 6
mamunia78
jakubów, postów: 6
Czwartek, 5 czerwca 2014 13:06:21
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
A ja chodziłam w ciąży do dr.Prusaczyka i szczerze moge polecić.Jedynym minusem jest to że trzeba strasznie długo czekać
Mińsk Mazowiecki Postów: 2
IDorotaI
Mińsk Mazowiecki, postów: 2
Piątek, 13 czerwca 2014 00:00:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na gorąco po nieudolnie przeprowadzonym porodzie (według mnie) mogę poradzić Ci
(jeśli poród ma być w Mińsku) by wybrać lekarza prowadzącego, który pełni wyższą funkcję w szpitalu
wówczas na pewno obejmą cię dobrą opieką, a twój poród i ewentualne działania będą rozpatrywane w pierwszej kolejności, takie są moje odczucia,
Mińsk Mazowiecki Postów: 476
moni.r
Mińsk Mazowiecki, postów: 476
Piątek, 13 czerwca 2014 20:41:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Może coś w tym jest. Ja nie narzekałam na opiekę w trakcie i po porodzie, ale moja koleżanka, która była pacjentką, jak to ujęłaś, lekarza pełniącego wyższą funkcję, jest zachwycona. Mówi, że wszyscy koło niej dosłownie skakali.
Minsk Mazowiecki Postów: 20
kasia69
Minsk Mazowiecki, postów: 20
Środa, 30 lipca 2014 20:09:56
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam.. Potrzebuje dobrego lekarza jak najszybciej, najlepiej na jutro. Ktos pomoze,poleci kogos?
Chodzi o ciążę.
Postów: 514
AgnieszkaK
postów: 514
Środa, 30 lipca 2014 20:24:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Spróbuj do dr. Florczaka . Mnie w ciąży przyjął od ręki, bez zapisu, mimo, że ciążę prowadził inny lekarz.
Mińsk Mazowiecki Postów: 2
reginna
Mińsk Mazowiecki, postów: 2
Czwartek, 31 lipca 2014 15:26:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli zależy Ci na czasie luknij tutaj http://medmemo.pl/szukaj/ginekolodzy,30/Mińsk%2...
Tam rejestrujesz sie przez Internet i nie czekasz w kolejkach
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
ewkak
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Poniedziałek, 4 sierpnia 2014 12:08:32
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy wiecie coś na temat dr Małgorzaty Komsta Goś, która przyjmuje w przychodni w Kałuszynie?
Chciałam się do niej wybrać, ale w necie nie widzę żadnych opinii na jej temat.
MMz Postów: 1
aga1986
MMz, postów: 1
Środa, 13 sierpnia 2014 15:00:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czy któraś z Was wie czy dr Szpetnar z Cichej jest teraz na urlopie? nie mogę się dodzwonić do niej..
Mińsk Mazowiecki Postów: 17
goldowa
Mińsk Mazowiecki, postów: 17
Niedziela, 17 sierpnia 2014 17:55:50
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam, jeśli chodzi o ciaze moge polecic dr Taczalskiego. Jestem w trakcie chodzenia a poszlam do dr z polecenia znajomej i gdy podczas pobytu w szpitalu przed ciaza jedna z pacjentek przyjezdzzala do niego specjalnie z siedlec (potrafi pomoc w roznych sytuacjach). Wizyty sa drogie ale zanim wybralam lekarza prowadzacego to orientowalam sie cenowo jak jest u innych lekarzy prywatnie - ceny sa takie same. Dr Florczak bierze nawet wiecej. O cokolwiek zapytasz o wszystkim powie dokladnie. Pobyt w gabinecie jest przyjemny - nie czuje sie nieswojo i sztywno.
Mińsk Mazowiecki Postów: 143
efkus
Mińsk Mazowiecki, postów: 143
Niedziela, 17 sierpnia 2014 19:27:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dziewczyny w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Maguza?
MIŃSK MAZOWIECKI Postów: 1
Potworek
MIŃSK MAZOWIECKI, postów: 1
Poniedziałek, 8 września 2014 13:02:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej. Jakiego polecacie lekarza na pierwszą wizytę u ginekologa? Bardziej mnie interesuje opinia nie pod kątem ciąży, tylko fachowości, podejścia, zaangażowania, dokładności, objaśnienia itd. . dzięki z góry za odpowiedź.
MMZ Postów: 40
Kamil KA
MMZ, postów: 40
Poniedziałek, 8 września 2014 13:18:50
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecam dr Poziemskiego
Mińsk Mazowiecki Postów: 17
goldowa
Mińsk Mazowiecki, postów: 17
Poniedziałek, 8 września 2014 21:48:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja polecam dr Kurc - jest dobrym fachowcem, nie bagatelizuje niczego, ale... jest czasami nieprzyjemna, ma swoje zle dni:)

Dr Florczak - bardzo dobry fachowiec i u niego tez jest jedno ale... rozmowa z nim nie zalicza sie do najprzyjemniejszych, tzn brak usmiechu itp. No ale lekarz ma leczyc a nie byc kolega :)

Wypowiadam sie dlatego bo mialam problemy " ginekologiczne " nie ciazowe a ci lekarze niebagatelizowali najmniejszych zglaszanych problemow podczas wizyty typu " mam jakies dziwne krwawienie" od razu skierowanie na usg, badania.
mińsk mazowiecki Postów: 13
anna12
mińsk mazowiecki, postów: 13
Wtorek, 9 września 2014 20:48:07
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Rowniez polecam dr Florczaka bylam w szpitalu i to on decydował o moim losie ,mimo tego 'ze ciąża była martwa ..
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
milpar
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Środa, 17 września 2014 11:56:35
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zdecydowanie polecam dr. Poziemskiego, sympatyczny ale zarazem rzeczowy.
Postów: 2
jestemtu
postów: 2
Środa, 15 października 2014 08:23:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecam dr Poziemskiego. Przyjmuje prywatnie w Fourmedzie na Świętokrzyskiej (można się zapisać z dnia na dzień, nie trzeba czekać dwóch tygodni), a na nfz w Kołbieli (chyba) i w Siennicy. Prywatnie wizyta kosztuje w zależności od badania od 100 do 200 zł. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko wyjaśni, rozwiewa wszelkie wątpliwości, mówi co będzie robił podczas badania, a na usg wszystko dokładnie pokazuje i robi dużo zdjęć:) Jest miły, rzeczowy, uśmiechnięty i w gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Polecam!

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK