Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj
4°C

Co, gdzie, kiedy?

08.02.2016 (dziś) 10:30
Ferie w Pałacu - Teatr w Pałacu

Co, gdzie, kiedy?

Poniższy wykaz zawiera listę wydarzeń, jakie będą się odbywały w najbliższym czasie w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Grafik ten tworzony głównie jest przez współpracujące z serwisem instytucje (MDK, MBP i inne) oraz znajdują się tu wydarzenia, które dodają użytkownicy serwisu za pomocą formularza "Dodaj wydarzenie".

W pubach:
Corrida De Toros Crazy Horse Dom Naturalnego Rozwoju Piwiarnia Warki Punkt Miejskich Palet Sanatorium Shadow Club
Dodaj wydarzenie
Luty 2016
pn. wt. śr. czw. pt. sob. nd.
1 lutego Ferie w Pałacu - "W międzynarodowym towarzystwie" FERIE W DOMU! Ramki na prezent Przedstawienie "Z malowanej skrzyni" w wykonaniu Teatru Złoty Dukat Spotkanie sympatyków partii .Nowoczesna w Mińsku Mazowieckim 2 lutego Ferie w Pałacu - "Dzień indonezyjski" FERIE W DOMU! Drzewka szczęścia Liga Darta w Corridzie Warsztaty teatralne: "W KRAINIE BAŚNI" 3 lutego Ferie w Pałacu - "W międzynarodowym towarzystwie" Bajowisko "Bezpieczna Zima" - szkolenie z pierwszej pomocy FERIE W DOMU! Pojemniki na skarby - zajęcia handmade Kinoteka 4 lutego Ferie w Pałacu - Teatr w Pałacu Ferie w Pałacu - Teatr w Pałacu FERIE W DOMU! Ekologiczne skarbonki Zimowe szaleństwa - warsztaty EBU Karaoke Night połączone z imprezą Ortopedyczne badanie stóp 5 lutego Ferie w Pałacu - "Teatralny maraton z kłębuszką" FERIE W DOMU! Lustereczko, powiedz przecie... :) Kinoteka The Transmutation Tour - Chimera, Obsolence, Curse My Name Mix Party Ostatki 2016 6 lutego Warsztaty ABC perkusji Zimowe Międzykulturowe szaleństwa - warsztaty EBU Kłopoty faszerowane, czyli wieczór humoru i piosenki żydowskiej Karmniki dla ptaków - warsztaty kreatywne Mix Party Ostatki 2016 7 lutego
8 lutego Zimowe warsztaty dla dzieci Ferie w Pałacu - Teatr w Pałacu Ferie w Pałacu - Teatr w Pałacu FERIE W DOMU! Jadalne warcaby Przedstawienie"Bałwanek Tico i Królowa Fruncja" w wykonaniu Teatru "Katarynka" Kurs Pierwszej Pomocy 9 lutego Ferie w Pałacu - warsztaty plastyczne i warsztaty modelarskie FERIE W DOMU! Mini pizzerinki Liga Darta w Corridzie Budowanie Robotów z klocków LEGO Zabawy po angielsku Międzynarody Dzień Pizzy w CSP 10 lutego Ferie w Pałacu - "W międzynarodowym towarzystwie" FERIE W DOMU! Ekologiczny aparat fotograficzny Przygoda z drukiem Psie sztuczki Walentynkowe Promocje w CSP! 11 lutego Ferie w Pałacu FERIE W DOMU! Kraina lodu z masy solnej Zimowe Międzykulturowe Szaleństwa - warsztaty EBU Karaoke Night połączone z imprezą Dzień Małego Chemika Ortopedyczne badanie stóp Walentynkowe Promocje w CSP! 12 lutego Ferie w Pałacu FERIE W DOMU! Świecące walentynkowe ciasteczka Kinoteka Fotografia Dzikiej Przyrody 2015 Punktowe Planetarium Planeta Singli Spotkanie z Maciejem Krupą "Kroniki zakopiańskie" Walentynkowe Promocje w CSP! 13 lutego Warsztaty Wędkarskie Koncert zespołu TEKNO Upominki walentynkowe - warsztaty kreatywne Walentynkowe Promocje w CSP! 14 lutego "Kim jest Krysia" z cyklu Teatralna Scena Kameralna III Walentynkowy Bieg Pod Najstarszą Sosną w Polsce Turniej w Futsal o Puchar Dyrektora ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim Walentynki w Mrozach III Walentynkowy Bieg Pod Najstarszą Sosną w Polsce. Romantyczna Kolacja dla Dwojga w CSP! Walentynkowe Promocje w CSP!
15 lutego Pierwsza pomoc - kurs podstawowy Warsztaty tańca latino Gofry pszenne i bezglutenowe - warsztaty kulinarne Walentynkowe Promocje w CSP! 16 lutego Liga Darta w Corridzie Walentynkowe Promocje w CSP! 17 lutego 18 lutego Karaoke Night połączone z imprezą Wiersze Edgara Lee Mastersa 19 lutego Torby z ekologicznym nadrukiem - warsztaty kreatywne 20 lutego Malowanie dłońmi i palcami - warsztaty kreatywne Eroitic SHOW w klubie Shadow!!! 21 lutego Szkolenie z pierwszej pomocy - Mały Ratownik Czerwony Kapturek CZAROW-NICE Premiera TeatruPoGodzinach Koncert uczniów Szkoły Muzycznej w Mrozach
22 lutego Drożdżowe bałwanki - warsztaty kulinarne 23 lutego 24 lutego 25 lutego Karaoke Night połączone z imprezą Wernisaż "Polityka i sex" 26 lutego Club Attack & Speed Dating Koncert zespołu Combo Mrozy Zapisy do chóru Miasta i Gminy Mrozy Kreatywne puzzle - warsztaty kreatywne 27 lutego Swobodna Noc Kabaretowa - Ścibor Szpak Spotkanie rodziców dzieci z AZS wraz z dziećmi XIII Indywidualny Turniej Szachowy Księżniczki i Superbohaterowie - warsztaty kreatywne Michał Szpak koncert z cyklu Giganci Piosenki 28 lutego Tusz... przed 70. i co dalej? Benefis Wenantego Macieja Domagały z okazji 70 urodzin.
29 lutego Sałatka dla małolatka 1 marca 2 marca 3 marca 4 marca 5 marca 6 marca
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2016 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry