Zarejestruj
0°C

Zmiana organizacji ruchu w okolicach przejazdu pod torami - wideo z drona

Tak jak informowaliśmy, w czwartek 19 kwietnia 2018, została zmieniona organizacja ruchu w okolicach przejazdu pod torami między ulicami Mrozowską i Limanowskiego. Po godzinie 17:00, czyli w czasie gdy tworzyły się korki, wybraliśmy się w to miejsce z dronem aby sprawdzić jak zmiana ta wpłynęła na płynność ruchu.

Choć oczywiście pierwszego dnia trudno w pełni oceniać sytuację, wygląda na to, że dzięki zmianie organizacji, ruch odbywa się płynniej. Widać to na poniższym materiale. Można również zauważyć, że wielu kierowców gubi się w zmienionym oznakowaniu stąd też mamy nadzieję, że nasze wideo z drona pomoże lepiej zrozumieć nową organizację.

Szczegóły zmian:

  • Nastąpiło podporządkowanie ulic Mrozowskiej i Limanowskiego przed skrzyżowaniem ulic Sosnkowskiego, Limanowskiego i Mrozowskiej w obrębie wiaduktu kolejowego jadąc od strony wschodniej (w przypadku Mrozowskiej) i z obydwu stron (w przypadku ulicy Limanowskiego), czyli od ulicy Siennickiej i stacji.
  • Pierwszeństwo przejazdu będą mają pojazdy poruszające się ul. Sosnkowskiego w kierunku wschodnim, skręcając następnie w lewo pod wiadukt kolejowy i włączając się w ulicę Limanowskiego.
  • Pojazdy poruszające się pod wiaduktem w kierunku południowym, nie mają możliwości skrętu w lewo, w kierunku wschodnim (do ulicy Siennickiej). Dojazd do Siennickiej ulicą Limanowskiego.
  • Zieloną linią zaznaczono drogę z pierwszeństwem przejazdu, zaś czerwoną drogę podporządkowaną.

Źródło: Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki

Aktualności