14°C

26
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.64
PM25: 15.51 (103,42%)
PM10: 17.20 (38,22%)
Temperatura: 14.16°C
Ciśnienie: 1009.35 hPa
Wilgotność: 56.13%

Dane z 15.03.2026 13:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Wygląda jak nowy

02.09.2023

Mowa o skwerze na Placu Kilińskiego, którego modernizacja niedawno się zakończyła. Wykonano wszystkie zaplanowane prace, dzięki którym to popularne w mieście miejsce zyskało na atrakcyjności.

Prace trwały od połowy czerwca i zaczęły się od demontażu istniejących nawierzchni utwardzonych ciągów komunikacyjnych i oświetlenia. Następnie wykonano nowe złącze imprezowe oraz oświetlenie placu, nową, bezpieczną, ekologiczną, wodoprzepuszczalną, mineralną nawierzchnię alejek na podbudowie z kruszywa łamanego. Na koniec zamontowano nowe ławki i kosze na śmieci oraz wykonano nowe trawniki. Plac zyskał ciekawy wygląd i stał się bardziej funkcjonalny, o czym się można było przekonać podczas niedawnego pikniku czytelniczego, zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Inwestycja była dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w ramach zadania „Budowa i remont infrastruktury sportowo-rekreacyjnej na terenie miasta Mińsk Mazowiecki”.

Oprac. na podst. mat. UM MM

Inne aktualności

OK