15°C

14
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.31
PM25: 8.60 (22,92%)
PM10: 10.31 (57,3%)
Temperatura: 15.04°C
Ciśnienie: 1005.58 hPa
Wilgotność: 82.75%

Dane z 22.09.2023 06:45, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

VI Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży

10.05.2023
(fot.: mat. MKS MMA Team)

6 maja w hali sportowej SP nr 1 odbyły się VI Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży. Mińsk Mazowiecki gościł nie tylko zawodników i zawodniczki z okolicznych miejscowości naszego regionu, ale także z Gdańska, Kielc, Olsztyna czy Rzeszowa.

W sportowych zmaganiach brały udział dzieci oraz młodzież w wieku od 5 do 17 lat. Wielu z nich przyjechało do Mińska Mazowieckiego całymi rodzinami, które dopingowały i wspierały młodych adeptów BJJ. Emocji i okrzyków radości nie brakowało. Walki na macie rozgrywane były w formule brazylijskiego Jiu Jitsu jednocześnie na 5 matach. Nad prawidłowym przebiegiem walk czuwali doświadczeni sędziowie i trenerzy poszczególnych klubów sportowych. Zawodnikom Mińskiego Klubu Sportowego MMA Team w rywalizacji udało się zdobyć następujące lokaty:

  • złoto: Jagoda Kaźmierska, Aleksander Osica, Jarosław Bodecki, Ivan Novyk;
  • srebro: Marcin Kowalczyk, Aleksander Kozłowski, Lilianna Kaźmierska, Bartek Pietrasi;
  • brąz: Krzysztof Pióro, Stanisław Pióro.

Wśród mińskich uczestników było wielu, dla których były to pierwsze starty w zawodach. Nie udało im się stanąć na podium, ale z pewnością zdobyli to, co najcenniejsze - doświadczenie. A zwycięstwem wykazali się, wychodząc do walki na macie. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy, medale, a zdobywcy najwyższych miejsc także nagrody. Gratulujemy wyników!

mat. MKS MMA Team

Inne aktualności

OK