-3°C

51
Powietrze
Jakość powietrza jest średnia.

PM1: 16.84
PM25: 31.43 (209,52%)
PM10: 38.48 (85,51%)
Temperatura: -3.04°C
Ciśnienie: 1026.70 hPa
Wilgotność: 89.50%

Dane z 02.12.2022 22:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Ukrył narkotyki w plastikowym pudełku po zabawce

04.10.2022
(fot.: KPP w Mińsku Mazowieckim)

W minioną niedzielę mińscy policjanci patrolując ulice zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo. Czujność i tym razem nie zawiodła mundurowych. Okazało się, że 22-latek posiada przy sobie i w miejscu zamieszkania środki odurzające.

W niedzielny poranek policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego patrolowali mińskie ulice, czuwając nad bezpieczeństwem mieszkańców. Podczas patrolu ulicy Pięknej zauważyli, że młody mężczyzna nerwowo zachowuje się na widok radiowozu i próbuje wejść na osiedle zamknięte. Natychmiast podjęli wobec niego czynności. Policyjny nos nie zawiódł. Mężczyzna miał przy sobie zawiniątko z białym proszkiem oraz plastikowe pudełko po zabawce z suszem roślinnym. W związku z podejrzeniem, że są to środki odurzające 22-latek został zatrzymany. Badanie narkotestem potwierdziło, że substancje znalezione przy mężczyźnie to marihuana i amfetamina. Na tym nie było końca. W trakcie przeprowadzanych czynności okazało się, że mężczyzna posiada w miejscu zamieszkania kolejne porcje marihuany. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu też wagę, która mogła posłużyć do przygotowania następnych porcji narkotyku.

22-latek przyznał się do posiadania środków odurzających. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności

sierż. szt. Elżbieta Zagórska / KPP w Mińsku Mazowieckim


Inne aktualności

OK