3°C

38
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 13.20
PM25: 22.53 (150,21%)
PM10: 24.93 (55,41%)
Temperatura: 3.12°C
Ciśnienie: 1010.47 hPa
Wilgotność: 79.19%

Dane z 24.04.2024 01:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Skolim wystąpił dla Maćka

12.03.2024
(fot.: Leszek Siporski, minskmaz.com)

Jego koncerty przyciągają tłumy. Nie inaczej było w niedzielę 10 marca, kiedy Skolim wystąpił w Miejskim Domu Kultury na koncercie charytatywnym dla Maćka Sadowskiego. Kolejka jego fanów do wejścia ciągnęła się od drzwi sali koncertowej prawie aż do fontanny!

Skolim, a właściwie Konrad Skolimowski to jedno z najważniejszych nazwisk w branży disco polo i muzyk pochodzący z naszych stron. Jego piosenki podbijają listy przebojów i serca fanów. Można go też było zobaczyć na tegorocznym Sylwestrze w Polsacie.

W MDK Skolim wystąpił ze swoim zespołem: Luxonem i Patrykiem. Zaśpiewał największe hity, m.in. „Co w Tobie jest”, „Temperatura”, „Ona mi dała” czy „Wyglądasz idealnie”. Fani wypełnili po brzegi salę i przez cały czas śpiewali ze swoim idolem – frekwencja na koncercie pobiła wszelkie rekordy.

To dobrze, bo był to koncert charytatywny dla Maćka Sadowskiego, który walczy z wielopostaciowym glejakiem złośliwym mózgu. Skolim nie tylko wystąpił w MDK, ale wystawił także na licytację bluzę – dochód z jej sprzedaży zasilił konto Maćka na https://pomagam.pl/macieksadowski.

Organizatorami koncertu była Ewelina Oberzig oraz "Stowarzyszenie na Piątkę". Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego wydarzenia.

Inne aktualności

OK