7°C

66
Powietrze
Bywało lepiej...
To nie jest najlepszy dzień na aktywność poza domem

PM1: 31.84
PM25: 46.46 (185,84%)
PM10: 71.09 (142,18%)
Temperatura: 6.73°C
Ciśnienie: 1021.49 hPa
Wilgotność: 69.94%

Dane z 23.03.2019 23:55, airly.pl


facebook

Rozpocznij sezon rowerowy z MGR

10.04.2018 Opracowanie oraz foto: Mińska Grupa Rowerowa

Przed nami sezon pełen planów, pomysłów, inicjatyw, wyścigów, a na pewno wielu rowerowych kilometrów. Jesteśmy szczęśliwi, że w Mińsku z roku na rok jest coraz więcej pasjonatów kręcenia na rowerze. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na wspólne rozpoczęcie rowerowego sezonu. W ciągu najbliższych czterech tygodni Mińska Grupa Rowerowa na, aż pięć rowerowych inicjatyw.

Jak co roku startujemy wspólnym ogniskiem i tortem z okazji kolejnych, już czwartych urodzin Mińskiej Grupy Rowerowej. W niedzielę 15 kwietnia porozmawiamy o nadchodzących miesiącach wspólnie witając kolejny już sezon. Wszystkie szczegóły odnośnie ogniska znajdziesz na naszym wydarzeniu na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/events/436214963485206/.

Dwa dni później, 17 kwietnia ruszamy na pierwszy Nocnik, czyli dwugodzinną wieczorną przejażdżkę po naszej okolicy. O Nocniku szerzej poczytasz na http://minskagruparowerowa.pl/info/inicjatywy/nocnik/. Nic lepiej nie pobudza do pierwszych wycieczek, jak jazda w grupie. Zabierz ze sobą obowiązkowy kask, sprawny rower, dobry humor i ruszaj z nami!

Kilka dni później, całkowita nowość. Startujemy z pierwszym MGRowym szkoleniem z serwisu rowerowego, które odbędzie się 21 kwietnia. Szkolenie jest skierowane do osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rowerem i chciałyby poprawnie nauczyć się podstawowych zasad serwisowania. O tym, czego nauczysz się na szkoleniu, gdzie się ono odbędzie i kto je będzie prowadził przeczytasz na http://minskagruparowerowa.pl/szkolenie-z-serwisu-rowerowego/. Chyba nie lepszej okazji na przygotowanie roweru do sezonu.

Ostatni weekend kwietnia to pierwsza w tym sezonie Wycieczkę z Historią, która w niedzielę 29 kwietnia zaprowadzi nas na malowniczy szlak wokół Jakubowa. Wspólna, spokojna wycieczka, to prawie 60km po okolicznej gminie, idealne na rozruszanie mięśni przed majówką. Godzinę i miejsce zbiórki, jak również regulamin Wycieczek z Historią znajdziesz na http://minskagruparowerowa.pl/info/inicjatywy/wycieczka-historia/.

Jeszcze się zastanawiasz? Mamy dobrą radę… przyjedź, poznaj nas i dołącz do naszej rowerowej społeczności, a na pewno nie pożałujesz :) Więcej szczegółów na bieżąco o nadchodzących inicjatywach znajdziesz na: https://www.facebook.com/minskagruparowerowa/

Inne aktualności

OK