3°C

42
Powietrze
Dobre powietrze.
Pora na spacer z drugą połówką lub szaleństwa z dziećmi na czystym powietrzu!

PM1: 16.72
PM25: 24.93 (99,71%)
PM10: 34.52 (69,03%)
Temperatura: 3.46°C
Ciśnienie: 1030.39 hPa
Wilgotność: 66.82%

Dane z 21.01.2020 15:55, airly.pl


facebook

Radio RMF FM odwiedziło Mińsk

30.11.2019
(fot.: minskmaz.com)

Żółto-niebieskie miasteczko popularnego radia zawitało do naszego miasta w sobotę, 30 listopada. To właśnie z Mińska nadawali na żywo po Faktach RMF FM w godzinach od 8 do 14! O czym mówili?

Radio RMF FM odwiedziło Mińsk Mazowiecki w ramach akcji "Twoje Miasto". Polega ona na tym, że słuchacze zgłaszają swoje miasta, a to, które wygrywa w głosowaniu internetowym zostaje odwiedzone w weekend przez ekipę radia.

Podczas wejść na żywo z naszego miasta redaktor Michał Dobrołowicz rozmawiał między innymi z Katarzyną Łaziuk z UM, która przywitała słuchaczy i przedstawiła realizowany w Mińsku projekt "Kultura włączania", Wojciechem Cichoniem, który mówił o mińskich komiksach czy Przemysławem Fedorowiczem, który przybliżył dzieje 7. Pułku Ułanów Lubelskich. O bezpłatnej komunikacji miejskiej w Mińsku dla seniorów z całej Polski opowiadała na antenie radia Wanda Rombel, Leszek Celej zaś przedstawił sylwetki Jana Himisbacha i Michała Elwiro Andriolliego. Byli też Agnieszka Boruta z MDK, która zapraszała do zwiedzania ekspozycji w Pałacu Dernałowiczów oraz Robert Smuga i Leszek Kopczyński, którzy opowiadali o rugby w Mińsku. Na koniec na antenie radia usłyszeć można było Elżbietę Sieradzińską, która mówiła o Alei Gwiazd Literatury.


Inne aktualności

OK