0°C

39
Powietrze
Dobre powietrze.
Możesz wyjść i bez obaw cieszyć się otoczeniem.

PM1: 15.15
PM25: 23.28 (93,12%)
PM10: 31.88 (63,76%)
Temperatura: 0.46°C
Ciśnienie: 1002.10 hPa
Wilgotność: 94.44%

Dane z 25.02.2020 05:05, airly.pl


facebook

Radio RMF FM odwiedziło Mińsk

30.11.2019
(fot.: minskmaz.com)

Żółto-niebieskie miasteczko popularnego radia zawitało do naszego miasta w sobotę, 30 listopada. To właśnie z Mińska nadawali na żywo po Faktach RMF FM w godzinach od 8 do 14! O czym mówili?

Radio RMF FM odwiedziło Mińsk Mazowiecki w ramach akcji "Twoje Miasto". Polega ona na tym, że słuchacze zgłaszają swoje miasta, a to, które wygrywa w głosowaniu internetowym zostaje odwiedzone w weekend przez ekipę radia.

Podczas wejść na żywo z naszego miasta redaktor Michał Dobrołowicz rozmawiał między innymi z Katarzyną Łaziuk z UM, która przywitała słuchaczy i przedstawiła realizowany w Mińsku projekt "Kultura włączania", Wojciechem Cichoniem, który mówił o mińskich komiksach czy Przemysławem Fedorowiczem, który przybliżył dzieje 7. Pułku Ułanów Lubelskich. O bezpłatnej komunikacji miejskiej w Mińsku dla seniorów z całej Polski opowiadała na antenie radia Wanda Rombel, Leszek Celej zaś przedstawił sylwetki Jana Himisbacha i Michała Elwiro Andriolliego. Byli też Agnieszka Boruta z MDK, która zapraszała do zwiedzania ekspozycji w Pałacu Dernałowiczów oraz Robert Smuga i Leszek Kopczyński, którzy opowiadali o rugby w Mińsku. Na koniec na antenie radia usłyszeć można było Elżbietę Sieradzińską, która mówiła o Alei Gwiazd Literatury.


Inne aktualności

OK