6°C

45
Powietrze
Dobre powietrze.
Może warto pójść na spacer?

PM1: 18.10
PM25: 27.20 (108,8%)
PM10: 39.06 (78,11%)
Temperatura: 6.08°C
Ciśnienie: 1023.67 hPa
Wilgotność: 65.93%

Dane z 19.03.2019 16:40, airly.pl


facebook

Przyjechał na dyskotekę z marihuaną - został zatrzymany przez mińskich wywiadowców

28.12.2018 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
(fot.: KPP w Mińsku Maz.)

18-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego został zatrzymany przez mińskich wywiadowców jako podejrzany o posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli w samochodzie, którym się poruszał, marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał w tej sprawie zarzut karny, przyznał się do posiadania narkotyku. Za ten czyn może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 25 na 26 grudnia, policyjni wywiadowcy patrolowali rejon dyskoteki w Budach Janowskich. Ich podejrzenia wzbudziła zaparkowana w nieoświetlonym miejscu osobowa Kia, a w środku siedzący dwaj mężczyźni. Funkcjonariusze postanowili ich skontrolować. Okazało się w trakcie rozmowy, że przyjechali na dyskotekę z powiatu sokołowskiego. W czasie przeprowadzanej interwencji jeden z mężczyzn zachowywał się bardzo nerwowo, cały czas odwracał uwagę policjantów i zagadywał ich.

„Policyjny nos” jednak kolejny raz nie zawiódł wywiadowców. W jednym ze schowków samochodu znaleźli oni torebkę z zielonym suszem przypominającym marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancję do dalszych testów.

Policjanci ustalili, że znaleziona substancja należy do jednego z mężczyzn, 18-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego. Podejrzewany o posiadanie narkotyku trafił do policyjnej celi.

Następnego dnia dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu, w tym badaniu narkotestem, który potwierdził, że mamy do czynienia z marihuaną, 18-latek usłyszał zarzut karny posiadania środków odurzających. Przyznał się do tego czynu. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

mz

Inne aktualności

OK