20°C

9
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 4.07
PM25: 5.22 (20,89%)
PM10: 6.63 (13,27%)
Temperatura: 20.33°C
Ciśnienie: 1007.81 hPa
Wilgotność: 74.30%

Dane z 06.06.2020 20:45, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Przy wjeździe na obwodnicę zginął motocyklista

17.11.2019
(fot.: KPP w Mińsku Maz.)

W niedzielę, 17 listopada 2019, około 14:30 w Arynowie na drodze prowadzącej z trasy nr „50” do obwodnicy Mińska Mazowieckiego miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek. Kierujący motocyklem 33-letni mieszkaniec Stanisławowa, z niewyjaśnionych powodów stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w bariery energochłonne. Mimo prowadzonej przez służby ratunkowe reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Utrzymująca się od kilku dni dobra pogoda nie powinna usypiać naszej czujności i ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że w czasie jesieni mogą wystąpić lokalne utrudnienia w postaci mokrej nawierzchni, czy liści na drodze. Szybciej też zapada zmrok, a przez to widoczność staje się ograniczona.

Wczorajsze popołudnie niestety przyniosło kolejną informacje o tragicznym wypadku na drodze. Ok. 14:30 w Arynowie kierujący motocyklem, z niewyjaśnionych na tę chwilę powodów, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Obrażenia były na tyle poważne, że pomimo prowadzonej przez długi czas reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi dojazdowej z trasy nr „50” do odcinka autostrady A2 tj. obwodnicy Mińska Mazowieckiego. W miejscu wypadku przez kilka godzin policjanci prowadzili czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Droga na ten czas była zablokowana. Policjanci kierowali ruch do miejscowości Kobierne.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, 33-latek poruszał się motocyklem nie posiadając uprawnień na ten rodzaj pojazdu. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze. Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i stosujmy się do ograniczeń prędkości. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na bezpieczne dotarcie do wyznaczonego celu podróży.

st. asp. Marcin Zagórski/mb

Inne aktualności

OK