Zarejestruj
2°C

Przeszedł na czerwonym świetle. Podczas kontroli okazało się, że miał narkotyki

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Popełnienie wykroczenia drogowego przez 22 – latka z Mińska Mazowieckiego, w postaci przejścia po pasach na czerwonym świetle, było powodem interwencji policjantów ogniwa patrolowego. Ponadto nerwowe zachowanie mężczyzny podczas kontroli, wzbudziło podejrzenie policjantów. Postanowili to sprawdzić. Okazało się że miał przy sobie narkotyki.

Funkcjonariusze komórki patrolowej, podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn którzy w nocy, na jednej z ulic w centrum Mińska Mazowieckiego, popełnili wykroczenie przechodząc przez przejście dla pieszych podczas nadawanego sygnału czerwonego. Od początku interwencji jeden z mężczyzn nerwowo się zachowywał, czym wzbudził podejrzenia stróżów prawa. Policjanci postanowili sprawdzić powody jego zachowania. Okazało się że mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn.

W toku dalszej pracy, „patrolowcy” potwierdzili, że zabezpieczony narkotyk to marihuana o wadze ponad 6 gramów. Narkotyk został zabezpieczony, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Dochodzeniowcy przedstawili mu zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających. 22- latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze, pięciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i karze grzywny.

Drugi z mężczyzn po dokładnym sprawdzeniu, poniósł konsekwencje popełnionego wykroczenia.

Funkcjonariusze w dalszym ciągu przeciwdziałają zjawisku narkomanii i zapowiadają kolejne działania mające na celu zwalczanie tego typu przestępczości.

mz

Aktualności

Komentarze

+3
+4 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: Rasputin (postów: 15)
  • Czwartek, 8 lutego 2018 20:14:33

Sukces na miarę MM.

+3
+4 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników

W normalnym państwie nie dostałby za to nawet mandatu a w Polsce odsiadka 24, prokurator i sąd a dodatkowo policja chwali się tym mega sukcesem w internecie... Kolejne granice żenady zostały przekroczone... Zniszczyli chłopakowi życie za odrobinę wysuszonej rośliny... To smutne i żałosne.

0
+1 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: Wnuczek (postów: 566)
  • Piątek, 9 lutego 2018 15:13:46

W normalnym kraju czerwone światło na sygnalizatorze działa jak znak B-20 STOP. Należy się zatrzymać a w sytuacji gdy nic nie jedzie możemy przejść przez jezdnię!

+2
+2 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: Aron (postów: 1721)
  • Piątek, 9 lutego 2018 17:42:42

Oczywiście sprawa błacha ale narkotyki są póki co zakazane. Z drugiej strony jak przyszli po twórcę antykomora o 6 rano to tetaz idą ciągiem.

-2
0 -2
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: bora0 (postów: 37)
  • Piątek, 9 lutego 2018 20:02:51

Teraz nie brakuje takich chorych sytuacji. Dla mnie jasną sprawą jest, że nie ograniczeniem wolności powinno się karać, gdyż generuje to koszty. https://vindicat.pl/baza-wiedzy/jak-odzyskac-pieniadze-z-niezaplaconej-faktury/ Przeczytajcie ten artykuł ze zrozumieniem - kluczem zawsze są pieniądze. Tym do przestrzegania prawa również!

-3
0 -3
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: boomer (postów: 134)
  • Niedziela, 11 lutego 2018 22:31:26

brawo parówy

Zaloguj się aby dodawać komentarze.