18°C

4
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 1.73
PM25: 2.31 (9,24%)
PM10: 3.01 (6,01%)
Temperatura: 17.51°C
Ciśnienie: 1022.82 hPa
Wilgotność: 65.84%

Dane z 12.07.2020 19:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Premiera nowego musicalu MAT

22.05.2019
(fot.: Musicalowa Akademia Talentów)

Musicalowa Akademia Talentów już 16 czerwca zaprasza do sali koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej na premierę nowego musicalu „Naprawczak”. Szykuje się kolejne muzyczne wydarzenie!

„Naprawczak” to nowy projekt twórców Musicalowej Akademii Talentów (MAT) – Marty i Marcina Kozioł. Poprzedni spektakl „Pan Niezwykły” był pierwszym musicalem stworzonym w naszym mieście i trzeba przyznać, że przerósł wszelkie oczekiwania, stając się niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w ostatnim czasie. Po blisko roku od jego premiery będziemy mogli zobaczyć nowe przedstawienie spod znaku MAT.

Od września 2018 roku, przez kilka miesięcy, trwały castingi, na które przybyły setki dzieci z całego powiatu mińskiego, prezentując swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Wybrani młodzi artyści przez ostatnie miesiące ciężko pracowali, by razem z twórcami stworzyć widowisko, które będzie nie tylko świetną rozrywką dla dzieci i ich rodziców, ale też okazją do podzielenia się ważnym przesłaniem. W zamyśle autorów, to opowieść o tym, że każdy z nas może być dobry mimo gorszego startu. A także o tym, że nigdy nie jest za późno, aby się zmienić.

Tytułowy Naprawczak to prowadzony przez apodyktyczną i samolubną Panią Profesor, zakład dla tak zwanej trudnej młodzieży. Kiedy pewnego dnia trafia tam kolejna podopieczna Wiktoria i nowa nauczycielka sztuki Panna M, wszystko zaczyna się zmieniać. Czy Wiktorii i jej nowym przyjaciołom uda się odkryć mroczną tajemnicę Naprawczaka oraz udowodnić, że miłość może więcej zdziałać niż dyscyplina? Przyjdźcie na spektakl i przekonajcie się sami!

Scenariusz i reżyseria: Marta i Marcin Kozioł, muzyka: Marta Kozioł, choreografia: Marcin Kozioł, udźwiękowienie: Bartłomiej Łuszczyk, światła: Daniel Niedźwiedzki. Honorowy patronat nad przedstawieniem objął burmistrza miasta Marcin Jakubowski.

Inne aktualności

OK