5°C

4
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 1.68
PM25: 2.49 (6,63%)
PM10: 2.98 (16,59%)
Temperatura: 5.13°C
Ciśnienie: 1008.70 hPa
Wilgotność: 85.06%

Dane z 05.05.2025 06:25, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Prace na autostradzie

20.07.2024
(fot.: GDDKiA)

Kierowcy, którzy jadą w stronę Siedlec autostradą A2, mogą obserwować postępy prac w budowie jej dalszych odcinków. Jakie jest zaawansowanie robót i kiedy nowe części drogi zostaną oddane do użytku?

Prace na kolejnych trzech odcinkach autostrady trwają, ale nie na każdym zaawansowane są w podobny sposób. Na odcinku Kałuszyn-Groszki postęp prac wynosi 78%, a na odcinku Siedlce Zachód-Siedlce Południe to aż 97%. Najmniejsze zaawansowanie robót jest na odcinku środkowym odcinku Groszki-Siedlce Zachód, bo tylko 62%.

Kiedy wszystkie odcinki zostaną oddane do użytku? Na razie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o tym nie informuje. Jeśli tylko podane zostaną konkretne daty otwarcia nowych węzłów autostrady, poinformujemy o tym czytelników portalu.

Inne aktualności

OK