Zarejestruj
0°C

Dzielnicowy z Sulejówka dzięki uzyskanej informacji odzyskał skradzionego Volkswagena i dwa rowery

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

(fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.)

Dostawczego Volkswagena Transportera oraz dwa rowery udało się odzyskać dzięki pracy dzielnicowego z Sulejówka. W ramach swoich działań zdobył informację, gdzie te rzeczy mogą być przetrzymywane. Wspólnie z funkcjonariuszami z komisariatu w Halinowie, na jednej z posesji odnaleźli wymienione pojazdy.

Dzielnicowy to stanowisko, które  wiąże się z bezpośrednim kontaktem ze społeczeństwem.  Dzięki takiemu właśnie kontaktowi oraz doświadczeniu i profesjonalizmowi, dzielnicowemu z Sulejówka udało się ustalić gdzie mogą być przetrzymywane rzeczy pochodzące z kradzieży. W ramach swoich działań uzyskał informację, że na tyłach, jednej z nieogrodzonych posesji na terenie działania KP Halinów, morze stać Volkswagen Transporter i dwa rowery.

Wspólnie z policjantami z komisariatu niezwłocznie się tam udali. Na miejscu potwierdziły się przypuszczenia dzielnicowego. Funkcjonariusze zabezpieczyli Volkswagena i dwa rowery. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się że „dostawczak” jest poszukiwany przez komendę rejonowa policji w Warszawie a jeden z rowerów przez komisariat policji w  Wesołej. Oba pojazdy pochodziły z kradzieży. Co do drugiego roweru właściciel posesji nie był w stanie podać okoliczności jego posiadania.

W tym miejscu zwracamy się z apelem do wszystkich osób które rozpoznają przedstawiony na zdjęciu rower jako swoją własność o kontakt z komisariatem policji w Halinowie tel. 22 783 60 77, 22 604 98 65 ewentualnie z oficerem dyżurnym komendy w Mińsku Mazowieckim 25 759 72 00 lub 997.

Jednocześnie informujemy, że właściciele skradzionych rzeczy zostali już poinformowani o policyjnym „trafieniu”. Funkcjonariusze zaplanowali dalsze czynności, nie wykluczone są zatrzymania w tej sprawie.

mz

Aktualności