-5°C

46
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 14.46
PM25: 27.66 (71,19%)
PM10: 32.04 (184,41%)
Temperatura: -5.04°C
Ciśnienie: 1015.54 hPa
Wilgotność: 92.63%

Dane z 06.12.2023 07:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Poszukiwana ukryła się przed policjantami w szafie. Zdradził ją bukiet kwiatów

18.09.2023
(fot.: KPP w Mińsku Maz.)

7 września policjanci realizując zadania związane z poszukiwaniem młodej dziewczyny, która nie powróciła do zakładu poprawczego, sprawdzali ustalone adresy, gdzie mogła się ukryć. Pod jednym z adresów zastali mężczyznę, który stanowczo oświadczył, że poszukiwanej tu nie ma. Policjanci jednak dostrzegli w pomieszczeniu bukiet kwiatów, co wzbudziło ich podejrzenia. Podczas sprawdzenia pomieszczeń odnaleźli 20-latkę, która przed mundurowymi ukryła się w szafie.

Tydzień temu do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie, że jedna z wychowanek pobliskiego zakładu poprawczego nie powróciła po przepustce do placówki w wyznaczonym terminie. Sprawą zajęli się mińscy patrolowi. Wykonując szereg czynności, ustalili kilka możliwych adresów jej przebywania. Jednym z nich było mieszkanie w Mińsku Mazowieckim.

Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi, otworzył im 40-letni mężczyzna. Poinformowany o przyczynie wizyty policjantów,oświadczył, że w mieszkaniu przebywa sam i stanowczo zaprzeczył, aby przebywała w nim wskazana kobieta.

Uwagę mundurowych przykuł bukiet świeżych kwiatów. W związku z tym postanowili to wnikliwie sprawdzić. Podczas sprawdzenia pomieszczeń, odnaleźli poszukiwaną 20-latkę, która ukryła się przed mundurowymi w szafie.

Prosto z interwencji poszukiwana trafiła do zakładu poprawczego.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska/ea / KPP w Mińsku Mazowieckim


Inne aktualności

OK