4°C

43
Powietrze
Dobre powietrze.
Lepiej być nie może ;)

PM1: 17.35
PM25: 25.87 (103,48%)
PM10: 35.92 (71,84%)
Temperatura: 3.93°C
Ciśnienie: 1012.90 hPa
Wilgotność: 96.06%

Dane z 12.11.2019 09:10, airly.pl


facebook

Pomoc drogowa Laskowski w Cannes

15.10.2019

Film promujący mińską firmę Pomoc drogowa Laskowski FPHU jako jedyny reprezentował Polskę i nasze miasto na prestiżowym festiwalu filmów korporacyjnych i branżowych w Cannes.

– Film powstał w celu dotarcia do klienta z branży w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Chcieliśmy pokazać doświadczenie pracowników i zaprezentować możliwości firmy. Co więcej, skupiliśmy się również na ukazaniu szerokiego spektrum współdziałania służb ratowniczych na drodze – zapewnia Zbigniew Laskowski, właściciel firmy. – Film pokazuje, jak nasza praca jest ważna w momencie zagrożenia życia na drodze przy dużych i małych wypadkach. Wydaje mi się, że udowodniliśmy, iż pomoc drogowa może być traktowana jako czwarta, zaraz za pogotowiem, strażą pożarną i policją, służba ratownicza – dodaje.

Film powstał we współpracy z Marcinem Malesą z firmy Integrall z Mińska Mazowieckiego. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo profesjonalnie. Nic dziwnego, że wzbudził zainteresowanie podczas Cannes Corporate Media & TV Awards. Właściciele firmy Pomoc drogowa Laskowski przez 2 dni reprezentowali jako jedyni Polskę i tym samym nasze miasto w tym prestiżowym konkursie. I choć w tym roku powrócili bez nagrody, to przekonują, że sama możliwość uczestniczenia w takiej międzynarodowej gali była już dużym wyróżnieniem.

– Pozwoliło nam to nawiązać kontakty na całym świecie oraz pokazało Polskę oraz Mińsk jako miejsce, gdzie bezpieczeństwo drogowe jest na najwyższym poziomie, z czego jesteśmy naprawdę dumni – wyjaśnia Zbigniew Laskowski.


Inne aktualności

OK