11°C

24
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 10.57
PM25: 14.55 (58,19%)
PM10: 17.47 (34,94%)
Temperatura: 10.99°C
Ciśnienie: 1019.62 hPa
Wilgotność: 73.75%

Dane z 09.05.2021 10:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu na autostradę

16.04.2021

Policjanci z komisariatu w Halinowie patrolując gminę Dębe Wielkie dosłownie w ostatniej chwili pomogli mężczyźnie, którego życie było zagrożone. Funkcjonariusze zauważyli 51-latka, jak stał na wiadukcie za barierką nad autostradą A2 w miejscowości Ostrów Kania. Mundurowi natychmiast zatrzymali radiowóz i podbiegli do mężczyzny. Bez wahania chwycili go za ubranie i ściągnęli w bezpieczne miejsce. Po chwili na miejscu było już pogotowie ratunkowe.

Funkcjonariusze z zespołu patrolowego, komisariatu w Halinowie patrolowali właśnie teren gminy Debe Wielkie. Przejeżdżając nad autostradą A2 w miejscowości Ostrów Kania, zauważyli w pewnym momencie mężczyznę stojącego poza barierką. Jego zachowania wskazywało, że chce skoczyć na drogę.

Policjanci natychmiast zatrzymali radiowóz i podbiegli do mężczyzny. Chwycili go za ubranie i ściągnęli w bezpieczne miejsce. Okazało się, że to 51-latek z gminy Debe Wielkie. Mężczyzna był po alkoholu i oświadczył, że ma dość życia, chciał w ten sposób zakończyć swoje problemy z alkoholem, które go przytłaczają.

Mundurowi wezwali służby medyczne, które bardzo szybko pojawiły się na miejscu. Zdesperowany 51-latek trafił do szpitala, gdzie będzie mu udzielona specjalistyczna pomoc.

Całe szczęście policjanci byli w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Ich opanowanie i zdecydowana reakcja być może uratowały życie tego mężczyzny.

st. asp. Marcin Zagórski / KPP w Mińsku Mazowieckim


Inne aktualności

OK