19°C

25
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 10.93
PM25: 14.75 (59%)
PM10: 18.97 (37,93%)
Temperatura: 18.80°C
Ciśnienie: 1019.62 hPa
Wilgotność: 64.96%

Dane z 12.08.2020 22:25, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Pierwsza Pizza Hut w Mińsku Mazowieckim

20.11.2019

Pizza Hut istnieje na polskim rynku już od 25 lat. Od tego czasu marka rozwinęła swoją sieć na terenie całego kraju do liczby ponad 100 restauracji. Teraz, Pizza Hut otwiera pierwszy lokal również w Mińsku Mazowieckim! Oficjalne otwarcie restauracji obędzie się 21.11.2019r. To dobra wiadomość dla tych, którzy kochają jeść pizzę, jak i tych, którzy nie mogli się doczekać Pizzy Hut w swoim mieście.

Nowa restauracja zlokalizowana jest przy ul. Warszawskiej 141 dzięki czemu również mieszkańcy Mińska Mazowieckiego mogą cieszyć się ulubionym smakiem. W nowo otwartej restauracji będzie można wypróbować całe menu Pizzy Hut – zaczynając od kultowego pieczywa czosnkowego, przez pełen świeżości bar sałatkowy, na pysznych pizzach kończąc. W ofercie znajdują się najpopularniejsze smaki Pizzy Hut, więc każdy może wybrać coś dla siebie.

Dodatkowo, każda pizza dostępna jest na jednym z trzech rodzajów ciasta – cieście PAN, cieście z serem w brzegach oraz najnowszej propozycji – cieście w stylu San Francisco. Niewiele osób wie, że San Francisco jest kolebką piekarnictwa. Stąd nazwa nowego ciasta na zakwasie, z którego wypiekana jest pizza. Ciasto w stylu San Francisco jest lekkie i chrupiące, o wyjątkowym smaku, który z pewnością doceni każdy miłośnik i prawdziwy znawca pizzy.

Specjalna oferta z okazji otwarcia

Z okazji otwarcia nowej restauracji organizatorzy przygotowali specjalne oferty. W dniu otwarcia – 21.11.2019 r. Pizza Hut rozda 300 kuponów rabatowych do wykorzystania w restauracji dla pierwszych 300 gości. W związku z tym, warto już pierwszego dnia odwiedzić restaurację i spróbować smacznej pizzy! Jednak to nie koniec niespodzianek –do 15.12 będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji – druga pizza za złotówkę. Restauracja posiada tzw. otwartą kuchnię, dzięki której podczas oczekiwania na złożenie i odbiór zamówienia, na własne oczy można zobaczyć jak przygotowywana jest pizza. To z pewnością umila nawet najkrótszy czas oczekiwania. Warto zaznaczyć, że w restauracji codziennie wyrabiane jest ciasto, dzięki czemu pizza zawsze jest świeża i chrupiąca.

Każdy moment jest dobry na pizzę

Brak pomysłu na obiad, przerwa w pracy lub spontaniczny wypad ze znajomymi? Każda okazja jest dobra na to, aby skusić się na pizzę z Pizza Hut. Restauracja w Mińsku Mazowieckim umożliwia skosztowanie pysznej pizzy na miejscu, w restauracji, w gronie najbliższych. Można także skorzystać z opcji dostawy do domu – to świetna wiadomość dla tych, którzy nie chcą się ruszać z kanapy, a bardzo chętnie zjedzą coś oglądając ulubiony serial na Netflixie czy podczas spotkania ze znajomymi.

mat. prasowe


Inne aktualności

OK