18°C

41
Powietrze
Dobre powietrze.

PM1: 17.31
PM25: 24.65 (98,61%)
PM10: 32.64 (65,27%)
Temperatura: 18.40°C
Ciśnienie: 1017.98 hPa
Wilgotność: 87.38%

Dane z 10.08.2020 04:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Odpowie za posiadanie amfetaminy

14.07.2020

23-latek z Mińska Mazowieckiego odpowie za posiadanie narkotyków. Mężczyznę zatrzymali policjanci zespołu wywiadowczego po krótkim pościgu na ul. Kościelnej. Zatrzymany mężczyzna posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Jak się okazało była to amfetamina.

Policjanci zespołu wywiadowczego przed kilkoma dniami patrolowali jedną z ulic w Mińsku Mazowieckim. W pewnym momencie zauważyli młodego mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło ich podejrzenia, że może on znajdować się pod działaniem narkotyków.

Kiedy skierowali się w jego stronę, mężczyzna zaczął uciekać. Jednak po chwili funkcjonariusze dogonili go i podjęli czynności służbowe. 23-latek oznajmił, że nie posiada przy sobie żadnych środków zabronionych. Policjanci przeszukali więc osobę. W tylnej kieszeni spodni znaleźli torebkę z białym proszkiem, która została zabezpieczona do dalszego badania.

Mężczyzna trafił do komendy. Tutaj też policjanci zbadali zabezpieczona substancję narkotestem. Okazało się, że jest to amfetamina. Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut karny posiadania środków odurzających. 23-latek przyznał się do tego czynu.

Za posiadanie narkotyków kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Jednocześnie apelujemy do wszystkich osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami lub dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia.

st. asp. Marcin Zagórski


Inne aktualności

OK