3°C

39
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 13.92
PM25: 23.48 (57,76%)
PM10: 25.99 (156,55%)
Temperatura: 3.29°C
Ciśnienie: 1011.19 hPa
Wilgotność: 78.00%

Dane z 24.04.2024 01:05, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Nowy początek niepolitycznej drogi Mińskiego Forum

25.02.2024
(fot.: mat. prasowe Mińskiego Forum)

„Mińsk Mazowiecki – Miasto Przyjazne do życia”. To nie tylko hasło - to misja i obietnica dla mieszkańców. Gotowi i zmotywowani, aby kontynuować pracę na rzecz tworzenia miasta. Co wyróżnia Mińskie Forum?

7 kwietnia 2024 roku Mińskie Forum oficjalnie zarejestrowało swój udział w nadchodzących wyborach samorządowych. Pod przewodnictwem Dariusza Kulmy  - lidera formacji od 2010 roku, który pełni funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Mińsk Mazowiecki, chcemy nadal reprezentować  Wasze  interesy w Radzie Miasta, dążąc do realizacji wizji miasta, które jest otwarte, dostępne i pełne możliwości dla każdego.

Jesteśmy JEDYNYM BEZPARTYJNYM KOMITETEM, co oznacza, że nasze działania są niezależnie od politycznych podziałów. Mińskie Forum tworzą ludzie ze zróżnicowanych środowisk : architekci, inżynierowie, nauczyciele, przedsiębiorcy, programiści  - każdy wnosi do naszej wspólnoty coś wyjątkowego.

 Zobowiązujemy się do słuchania  i odpowiadania na potrzeby wszystkich pokoleń mieszkańców, od młodych po seniorów.

Z dumą ogłaszamy, że nasze działania i kampania wyborcza będą koncentrować się na stworzeniu Mińska Mazowieckiego jako miejsca, gdzie każdy czuje się szczęśliwy i bezpieczny -  Miasta Przyjaznego do Życia.

W ostatniej kadencji Mińskie Forum reprezentowali w Radzie Miasta Mińsk Mazowiecki Mariusz Kulma, Grzegorz Cyran, Łukasz Lipiński, Piotr Lichota, Dariusz Kulma, którzy będą ponownie kandydować do Rady Miasta, a także Kamil Ołdak, który tym razem wystartuje w wyborach do Rady Powiatu.

Dołączcie do nas w tej podróży! Mińskie Forum zaprasza do współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej i przekształcić nasze miasto w miejsce, o którym marzymy.

Materiał prasowy Mińskiego Forum


Inne aktualności

OK