28°C

10
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.05
PM25: 6.28 (25,12%)
PM10: 7.98 (15,96%)
Temperatura: 28.39°C
Ciśnienie: 1010.38 hPa
Wilgotność: 68.50%

Dane z 21.06.2021 13:00, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Nowy album Die Before Lumbago

25.05.2021

Mowa o pierwszym longplayu mińskiej kapeli zatytułowanym „Feel Nothing”, który swoją premierę miał kilka dni temu. Jaki odsłuch ma nowy materiał? I jak wejść w posiadanie tej płyty?

– Trzy czwarte zespołu Die Before Lumbago to nasi Ziomale z Mińska. Zdaję sobie sprawę z tego, że gusta są różne i odbiór muzyki jest sprawą osobistą i subiektywną, ale obok tego albumu trudno jest przejść obojętnie, a przegapić go byłaby naprawdę szkoda. Profesjonalna produkcja, wpadające w ucho riffy i świetne partie wokalne to największe, choć nie wszystkie atuty tej płyty. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym albumem i podjarany tym, że kolejnym moim znajomkom udało się stworzyć coś nietuzinkowego i fajnego. W zasadzie są to same szlagiery, które powinniśmy usłyszeć w radiu. Tak by było, gdyby nie puszczano tam muzyki wyłącznie po znajomości. Słuchając chłopaków ma się wrażenie, że to zespół z Ameryki, a nie z sąsiednich ulic – poleca krążek Rafał Ziemicki.

Płytę „Feel nothing” można zamówić na allegro w cenie 30 zł jednak zespół poleca zakup zestawu wraz z pierwszą EP „Never be the same", który kosztuje 40 zł i umożliwia bezpłatną wysyłkę do paczkomatu dla posiadczy aktywnego pakietu "Smart": https://allegro.pl/oferta/die-before-lumbago-feel-nothing-cd-10706588753 

I jeszcze jedno: jesteśmy w trakcie produkcji teledysku, do którego zdjęcia były kręcone w Cegłowie i Toporze. Klip powinien być gotowy za kilka tygodni. No i nie możemy się doczekać momentu kiedy znowu będziemy mogli zagrać na żywo w rodzinnym mieście – przekonują członkowie zespołu.


Inne aktualności

OK