15°C

22
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 9.86
PM25: 13.14 (31,55%)
PM10: 14.20 (87,58%)
Temperatura: 15.37°C
Ciśnienie: 1012.63 hPa
Wilgotność: 80.50%

Dane z 29.05.2024 04:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Nietrzeźwy awanturował się w przychodni

19.03.2023

11 marca mińska policja otrzymała zgłoszenie, że w jednej z przychodni lekarskich przebywa nietrzeźwy mężczyzna, jest wulgarny, a wewnątrz znajdują się dzieci i dorośli. Na dodatek mężczyzna załatwił swoje potrzeby fizjologiczne na klatce schodowej wewnątrz ośrodka zdrowia. Wulgarność nietrzeźwego przeniosła się także na przybyłych policjantów, których znieważył. Finałem takiego zachowania było zatrzymanie 47-latka przez mundurowych.

W minioną sobotę Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim otrzymała zgłoszenie, o tym że na korytarzu jednej z przychodni w mieście przebywa nietrzeźwy i niezwykle wulgarny mężczyzna. Personel zwrócił się do niego aby opuścił teren placówki. On niestety nie zamierzał tego uczynić. Na dodatek oddał mocz na klatkę schodową wewnątrz ośrodka zdrowia. Takie zachowanie 47-latka było niedopuszczalne. Warto zaznaczyć, że w przychodni znajdowały się inne osoby, w tym dzieci.

Na miejsce udali się policjanci z załogi patrolowo-interwencyjnej mińskiej komendy. Potwierdzili skandaliczne zachowanie mieszkańca gminy Celestynów. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna spożywał tam jeszcze alkohol oraz zaśmiecił placówkę służby zdrowia. Kiedy mundurowi zwrócili uwagę mężczyźnie, że jego zachowanie jest niewłaściwe i wezwali go do odpowiedniego do miejsca w którym się znajduje zachowania, jego wulgaryzmom nie było końca. 47-latek znieważył policjantów, którzy przywracali ład i porządek w przychodni.

W tej sytuacji rozwiązanie mogło być tylko jedno. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził na komendzie, w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Na drugi dzień, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znieważenia policjantów. Przyznał się do zarzucanego czynu. 47-latek odpowie również za szereg popełnionych wykroczeń w przychodni.

W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.         

sierż. szt. Elżbieta Zagórska/bś / KPP w Mińsku Maz.


Inne aktualności

OK