-4°C

65
Powietrze
Bywało lepiej...
Jakość powietrza jest niezadowalająca. Ogranicz aktywność na zewnątrz.

PM1: 28.37
PM25: 44.95 (179,81%)
PM10: 71.16 (142,32%)
Temperatura: -4.44°C
Ciśnienie: 1015.16 hPa
Wilgotność: 88.69%

Dane z 06.12.2019 07:00, airly.pl


facebook

Niedzielne zwycięstwa Grapplerów

13.11.2019

Ostatnia niedziela obfitowała w sukcesy młodzieżowców z Klubu Walki Grappler. Odnotowano zwycięstwa na najważniejszej imprezie jiu jitsu - XV Mistrzostwach Polski BJJ, które zostały zorganizowane w Katowicach.

Na 10 matach pojawiło się prawie 1800 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Najważniejsza impreza roku została zorganizowana na najwyższym poziomie.

Świetnie zaprezentowały się na niej nasze zawodniczki Wiktoria Klepacka oraz Julia Paździoch. Pierwsza z nich – Wiktoria - w kategorii junior młodszy dziewczyny – 61kg wywalczyła brązowy medal, druga Julia, startująca w kategorii Juniorzy – 60,5kg, dopiero w finałowej walce uległa bardziej doświadczonej zawodniczce i tym samym uplasowała się na drugim miejscu. W Mistrzostwach w kategorii master +100,5kg wziął udział także trener Klubu Walki Grappler - Marcin Frankiewicz, ostatecznie zdobywając także srebrny medal i drugie miejsce na podium. Trzech zawodników = trzy medale - co świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu naszych podopiecznych.

Druga reprezentacja mińskiego Klubu Walki Grappler pod opieką Kamila Ambroża udała się na Mistrzostwa Polski MMA – imprezę od lat organizowaną w Sochaczewie, na której zgromadziło się ponad 400 miłośników tego sportu. Pierwszy z naszych zawodników Patryk Czapski uległ w walce swojemu przeciwnikowi, choć był naprawdę bliski zwycięstwa. Kolejny nasz zawodnik - Kuba Piekut po 2 wygranych walkach, stoczył trzecią w której znokautował swojego rywala, jednakże został ostatecznie zdyskwalifikowany, naszym zdaniem niesłusznie, za faul na swoim przeciwniku. W tej sprawie został ogłoszony oficjalny protest, a Kuba zajął 4 lokatę. Trzeci z naszych reprezentantów Dominik Wocial w kategorii kadet – 77kg, stoczył 3 pojedynki w oktagonie, dwa spektakularnie wygrywając przez poddanie i nokaut rywala. Tym samym zdobył 3 miejsce na podium i brązowy medal Mistrzostw Polski.

Gratulujemy wszystkim wyników i jak widać praca nad sobą i swoimi umiejętnościami obfituje w zwycięstwa, a trening czyni mistrza. Zapraszamy na zajęcia!

Inne aktualności

OK