facebook

MKB Dreptak na podium

06.05.2023
(fot.: MKB Dreptak)

Podczas niedawnego 7. Biegu o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka w Sulejówku w klasyfikacji drużynowej biegu na dystansie 5 km MKB Dreptak zajął w stawce 14 sklasyfikowanych drużyn drugie miejsce z czasem trzech zawodników 54:48...

Miński Klub Biegacza Dreptak w klasyfikacji drużynowej reprezentowali: Mariusz Piotrowski (czas 17:19), Piotr Podstawka (czas 17:44), Maciej Nalazek (czas 19:45), Krzysztof Gryz (czas 20:58), Tomasz Szeląg (czas 23:38), Barbara Zienkiewicz (czas 24:49) i Bożena Tulej (czas 32:14). Do klasyfikacji drużynowej liczono czasy trzech najlepszych zawodników reprezentujących dany klub.

Zwycięzcą w klasyfikacji drużynowej została drużyna SRS Kondycja Piaseczno z czasem 49:15, drugie miejsce zajął Dreptak, natomiast trzecie Addidas Runners z czasem 55:12.