4°C

36
Powietrze
Dobre powietrze.
Może warto pójść na spacer?

PM1: 14.47
PM25: 21.45 (85,79%)
PM10: 29.13 (58,25%)
Temperatura: 4.45°C
Ciśnienie: 1008.90 hPa
Wilgotność: 92.50%

Dane z 08.12.2019 07:25, airly.pl


facebook

Kolejny tragiczny wypadek na drogach Powiatu Mińskiego

24.10.2019
(fot.: KPP w Mińsku Maz.)

Wczoraj kilkanaście minut po 6.00, na drodze powiatowej między Ignacowem a Mienią, miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. 24-letni kierujący hondą, na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Kilkanaście minut po 6.00, na drodze powiatowej łączącej miejscowości Ignaców i Mienia, kierujący osobową hondą, na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z tej drogi i uderzył w drzewo. Na skutek odniesionych obrażeń życia mężczyzny nie udało się uratować.

W miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora rejonowego pracowali policjanci mińskiej komendy zabezpieczając ślady tego tragicznego zdarzenia. Droga była zablokowana.

Mundurowi kolejny raz apelują o ostrożność na drodze. Zawsze powinniśmy wziąć pod uwagę aktualne warunki pogodowe, w których dane jest nam jechać. Gęsta mgła, mokra nawierzchnia możliwe przymrozki automatycznie powinny uruchamiać w nas większą czujność i koncentrację za kierownicą.

Stosujmy się do przepisów drogowych. Pamiętajmy, że śmiertelny wypadek nie kończy się w miejscu zdarzenia. Z traumą tych wydarzeń pozostają nasi bliscy, rodzina, znajomi i przyjaciele. Wszyscy mamy plany, marzenia i zawsze coś do załatwienia, nie pozwólmy by chwila nieuwagi brutalnie je przerwała.

Jedźmy z wyobraźnią!

st. asp. Marcin Zagórski / KPP w Mińsku Maz.

Inne aktualności

OK