Zarejestruj
0°C

Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów do Rad Miasta i Powiatu

Koalicja Obywatelska, czyli wspólny komitet w którym Platforma Obywatelska i Nowoczesna wystartują w najbliższych wyborach samorządowych, zaprezentowała swoich kandydatów do Rady Miasta Mińsk Mazowiecki, Rady Powiatu Mińskiego i Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Na konwencji wyborczej, która odbyła się 9 września 2018 w sali konferencyjnej "Elitmat" był obecny również burmistrz Marcin Jakubowski, który ponownie ubiega się o ten urząd. Ponadto Koalicja Obywatelska zaprezentowała swój program wyborczy dla miasta Mińsk Mazowiecki, który opiera się na 4 filarach - "Miasto mieszkańców",  "Miasto z przyszłością", "Zielone miasto" oraz "Miasto w Metropolii". 

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia, a w niej:

00:00:00 - Przywitanie gości - Alicja Cichoń i Leszek Celej
00:01:35 - Czesław Mroczek
00:06:27 - Kandyat na Burmistrza Miasta Mińsk Mazowieccki - Marcin Jakubowski
00:11:30 - Kandydat do Sejmiku Województwa Mazowieckiego - Krzysztof Gruziński
00:16:10 - Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 1
00:21:30 - Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 2
00:27:00 - Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 3
00:32:13 - Program wyborczy
00:33:06 - Filar "Miasto Mieszkańców" - Eliza Bujalska
00:39:30 - Filar "Miasto z przyszłością" - Karolina Pyrkosz
00:46:20 - Filar "Miasto z przyszłością" - Mariusz Żyła
00:51:02 - Filar "Zielone miasto" - Barbara Reda
00:53:18 - Filar "Miasto w Metropolii" - Jerzy Gryz
00:59:48 - Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego - okręg nr 1 (miasto Mińsk Maz.)
01:05:40 - Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego - okręg nr 2 (miasto Sulejówek)
01:08:29 - Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego - okręg nr 3 (gminy Halinów i Dębe Wielkie)
01:12:33 - Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego - okręg nr 4 (gminy Mińsk Mazowiecki i Stanisławów)
01:16:35 - Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego - okręg nr 5 (gminy Jakubów, Kałuszyn i Dobre)
01:19:22 - Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego - okręg nr 6 (gminy Mrozy, Siennica, Cegłów i Latowicz)
01:23:05 - Zakończenie - Alicja Cichoń i Leszek Celej
01:25:40 - Waldemar Mirecki
01:27:28 - Zakończenie - Czesław Mroczek
01:25:52 - Zakończenie - Marcin Jakubowski

Aktualności