22°C

31
Powietrze
Dobre powietrze.

PM1: 13.82
PM25: 18.60 (74,41%)
PM10: 23.90 (47,81%)
Temperatura: 21.99°C
Ciśnienie: 1023.22 hPa
Wilgotność: 84.81%

Dane z 07.08.2020 23:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Jedyne takie miejsce w Mińsku

17.07.2019

Leżaki na piasku, szum wody z miniwodospadów, podświetlone balony... to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości w ogródku restauracji Sphinx i Fabryki Pizzy. Jesteście gotowi poczuć się w centrum miasta jak na wakacjach? Przekonajcie się sami...

Ogródek znajduje się przy Galerii Emma od strony ul. Warszawskiej. Podzielony jest na strefy, aby każdy wybrał miejsce, jakie najbardziej mu odpowiada. Można usiąść nieopodal miniwodospadów, na leżaku na piasku, aby wypić drinka i poczuć się jak na plaży, pod unoszącymi się nad głowami balonami albo w otoczeniu zieleni. Wieczorem naturalny wystrój i klimat miejsca podkreśla ciepłe, nastrojowe oświetlenie. Aż trudno uwierzyć, że tak dobrze chilloutowo zaaranżowaną przestrzeń można znaleźć w centrum naszego miasta.

– Chodzi o to, żeby nie tylko dobrze zjeść, ale też zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu i miłej atmosferze, np. po ciężkim dniu pracy – zapewnia ekipa restauracji.

Każdy jest mile widziany. Można się tu umówić na romantyczną kolację we dwoje albo przyjść całą rodziną (jest plac zabaw, w którym w każdą niedzielę w godz. 14-17 dziećmi zajmą się animatorzy). Można wpaść tu po rowerowej przejażdżce, bo przygotowano duży i wygodny parking dla jednośladów. Można spotkać się z przyjaciółmi, by w większym gronie się zabawić (istnieje możliwość wynajęcia nowej części ogródka na urodziny lub spotkania biznesowe). Wieczorem w weekendy czas gościom umila DJ, serwujący odpowiednio dobraną do nastroju muzykę. Już niebawem ruszy kino letnie. Istnieje również możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego w osobnej klimatyzowanej sali do 45 osób.

Na kulinarno-imprezowej mapie Mińska to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Każdy, kto tu zawita choć raz, na pewno będzie wracał, by znów po prostu dobrze się poczuć.

Ogródek jest czynny przez cały tydzień w godz 12:00-22:00, w piątki i soboty do 24:00 w niedziele do 22:00.

Inne aktualności

OK