8°C

44
Powietrze
Dobre powietrze.

PM1: 16.27
PM25: 26.38 (105,52%)
PM10: 35.62 (71,25%)
Temperatura: 8.35°C
Ciśnienie: 1014.92 hPa
Wilgotność: 99.25%

Dane z 30.10.2020 00:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Internetowy serial „Coś na rzeczy”

22.06.2020

Nakręcił go Robert BEGAN z ekipą znajomych, którzy postanowili sprawdzić, co się stanie, jak na losowej rzeczy położysz kamerę video i krzykniesz akcja! Przede wszystkim będzie bardzo śmiesznie!

Jak mówią twórcy serialu, jego koncepcja opiera się na ukazaniu śmiesznych scenek z życia bohaterów (gagów) z perspektywy jakiejś rzeczy, na przykład pralki, miksera, czy okna, przy którym aktualnie rozgrywa się dana scena, podobnie jak to miało miejsce w popularnych serialach m.in. „Kasia i Tomek” czy „Camera Cafe”.

„Coś na rzeczy” opowiada historię typowego małżeństwa – Arka i Amelii, które wynajmuje swoje lokum trzem młodym studentom – Kasi, Oli/Erice oraz Mario,a gdzieś w pobliżu kręci się przemiły i urokliwy Żulek Dyluś. W sezonie pierwszym widzowie i bohaterowie skupią się na tym, co kryją tajemnicze, zamknięte drzwi, które zostają dostrzeżone przez studentów. W sumie pojawi się 5 odcinków trwających po około 6 minut każdy. Jak zapewniają twórcy, jeśli serial się przyjmie, a publika go pokocha – wystartują z kolejnymi sezonami … 2, 3, 4.

Skąd Pomysł na serial? Robert BEGAN zawsze chciał stworzyć coś nietypowego, innego, ciekawego, z humorem i dla wszystkich – młodych i starszych. Zwołał ludzi i ogarnął potrzebne rzeczy. Po jakimś czasie poznał Zuzannę Rucińską, która pięknie skomponowała scenariusz i tak powstało „Coś na rzeczy”. Całość od samego początku była tworzona na zasadach non-profit, czyli bez wynagrodzenia. Każdy, kto przyłączył się do projektu robił wszystko, co w jego mocy, by jak najbardziej przyczynić się do powstania czegoś fajnego, nie żądając za to ani złotówki. Premiera pierwszego odcinka serialu miała miejsce na YouTube 20 czerwca. Zobaczcie sami:


Inne aktualności

OK