facebook

II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w BJJ GI i NO GI

14.06.2022
(fot.: mat. prasowe Klubu Grappler)

Druga edycja zawodów została zorganizowana ponownie nad Srebrną. Turniej odbył się w sobotę 11 czerwca i przyciągnął do naszego miasta przedstawicieli służb mundurowych z całej Polski.

Do rywalizacji na macie stawili się reprezentanci różnych formacji policji, wojska, straży pożarnej i granicznej. Zaproszenie przyjęli funkcjonariusze jednostek m.in.: z Sosnowca, Gdyni, Lublińca, Ustronia, Kielc, Radomia, Stargardu, Szczecina, Rzeszowa, Giżycka, Węgorzewa, Leska, Lublina, Żor, Siedlec, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Grudziądza, Białegostoku, Olsztyna, Częstochowy, Międzyrzecza, Wędrzyna.

Turniej rozgrywany był w dwóch formułach: kimona – GI i bez kimon - NO GI. Reprezentanci naszego klubu uzyskali następujące wyniki: Jarosław Całka zdobył dwukrotnie złoto w kategorii: NO GI Master niebieskie pasy -91,5kg oraz GI Master niebieskie pasy - 94,3kg; Piotr Pióro zajął dwukrotnie 2 miejsce w kategorii NO GI Master niebieskie pasy -85,5kg oraz w GI Master niebieskie pasy -88,3kg; Piotr Mruzek zajął 3 miejsce w kategorii NO GI master białe pasy +97,5kg oraz 2 lokatę w kategorii białe pasy +100,5kg

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe medale, a najlepsi nagrody rzeczowe. Gratulujemy świetnego wyniku! Serdecznie dziękujemy za wsparcie inicjatywy Dyrektorowi Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Panu Mirosławowi Krusiewiczowi, Staroście Mińskiemu Panu Antoniemu Janowi Tarczyńskiemu, Burmistrzowi Miasta Mińsk Mazowiecki Panu Marcinowi Jakubowskiemu, Prezesowi MOSiR Spółka z o.o. Panu Robertowi Smudze i wszystkim klubowiczom zaangażowanym w organizację wydarzenia.