11°C

19
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 8.45
PM25: 11.70 (46,78%)
PM10: 15.06 (30,11%)
Temperatura: 10.78°C
Ciśnienie: 997.46 hPa
Wilgotność: 85.00%

Dane z 05.06.2020 05:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Honorowy Sztandar europejski dla Mińska

22.05.2020

Nasze miasto, jako jedno z sześciu w Unii Europejskiej otrzymało właśnie Honorowy Sztandar – nagrodę za promowanie wartości europejskich, takich jak współpraca, solidarność i integracja. To już drugie wyróżnienie dla Mińska…

Honorowy Sztandar to wyraz uznania dla naszych mińskich działań oraz symbol otwartości mieszkańców. W 2018 roku Mińsk Mazowiecki otrzymał Dyplom Europejski, który przyznawany jest corocznie miastom i gminom wyróżniającym się spośród innych zaangażowaniem i działalnością twinningową na rzecz Europy, współpracą z miastami partnerskimi, wykorzystaniem funduszy europejskich i realizacją projektów o charakterze europejskim. Otrzymanie Dyplomu Europejskiego to pierwszy z trzech konkursowych etapów do zdobycia prestiżowej Nagrody Europy, przyznawanej najlepszemu miastu na całym kontynencie. Honorowy Sztandar jest kolejnym etapem. Z tymi dwoma wyróżnieniami nasze miasto jest na dobrej drodze, by zawalczyć o Nagrodę Europy. Trzymajmy kciuki, by się udało.

Oprac. na podst. mat. UM


Inne aktualności

OK