-1°C

55
Powietrze
Bywało lepiej...

PM1: 19.32
PM25: 35.10 (140,4%)
PM10: 50.09 (100,18%)
Temperatura: -0.75°C
Ciśnienie: 1007.26 hPa
Wilgotność: 84.25%

Dane z 04.12.2020 06:20, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Firma Bartek przekazała maseczki dla mińskiego szpitala

28.03.2020
fot.: mat. prasowe fiirmy Bartek

Jak wiele innych polskich firm, BARTEK dotkliwie odczuwa gospodarcze skutki rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. W związku z tym podjęliśmy kroki adekwatne do obecnej sytuacji w kraju i przeznaczyliśmy swoje hale produkcyjne na szycie ochronnych maseczek wielokrotnego użytku. Część z nich wraz z firmą WOJAS przekazaliśmy już do lokalnego szpitala w Mińsku Mazowieckim, a w następnych dniach trafią także do Nowego Targu. Pozostała część zostanie przeznaczona na sprzedaż.

BARTEK to polska, rodzinna firma. Od lat budujemy pozycję lidera na rynku, znani jesteśmy z produkcji obuwia dla dzieci o szczególnych walorach profilaktycznych. Od początku naszej działalności przywiązywaliśmy ogromną wagę do jakości butów, które produkujemy, zwłaszcza w kontekście zdrowych stóp ich małych użytkowników. Podtrzymując główne założenia naszej firmy, dotyczące profilaktyki zdrowotnej, wprowadzamy do oferty maseczki ochronne wzbogacone jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Obecnie szyjemy bawełniane maseczki dla osób dorosłych. Niedługo oferta zostanie uzupełniona o produkty dla dzieci. Maseczki są wyprodukowane z materiałów posiadających certyfikat bezpieczeństwa, przeszły test (ASTM E2149 - 13a) potwierdzający działanie przeciwdrobnoustrojowe. Pochłaniają wilgoć, neutralizują nieprzyjemne zapachy, zachowują swoje właściwości aż do dwudziestu prań. Dostępne są w pojedynczych lub zbiorczych opakowaniach (po 50 sztuk).

Niestety nie jesteśmy w stanie przekazać wszystkich produkowanych przez nas maseczek na cele charytatywne. Dbając o utrzymanie stanowisk pracy naszych pracowników, zdecydowaliśmy się na działanie pośrednie - część maseczek przekażemy pracownikom szpitali, część umieścimy w naszej ofercie.

Wszystkim naszym Klientom życzymy dużo zdrowia.


Inne aktualności

OK