15°C

17
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 7.58
PM25: 10.13 (40,51%)
PM10: 12.97 (25,94%)
Temperatura: 15.28°C
Ciśnienie: 1016.34 hPa
Wilgotność: 71.29%

Dane z 31.05.2020 22:20, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Firma Bartek przekazała maseczki dla mińskiego szpitala

28.03.2020
fot.: mat. prasowe fiirmy Bartek

Jak wiele innych polskich firm, BARTEK dotkliwie odczuwa gospodarcze skutki rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa. W związku z tym podjęliśmy kroki adekwatne do obecnej sytuacji w kraju i przeznaczyliśmy swoje hale produkcyjne na szycie ochronnych maseczek wielokrotnego użytku. Część z nich wraz z firmą WOJAS przekazaliśmy już do lokalnego szpitala w Mińsku Mazowieckim, a w następnych dniach trafią także do Nowego Targu. Pozostała część zostanie przeznaczona na sprzedaż.

BARTEK to polska, rodzinna firma. Od lat budujemy pozycję lidera na rynku, znani jesteśmy z produkcji obuwia dla dzieci o szczególnych walorach profilaktycznych. Od początku naszej działalności przywiązywaliśmy ogromną wagę do jakości butów, które produkujemy, zwłaszcza w kontekście zdrowych stóp ich małych użytkowników. Podtrzymując główne założenia naszej firmy, dotyczące profilaktyki zdrowotnej, wprowadzamy do oferty maseczki ochronne wzbogacone jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne, przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Obecnie szyjemy bawełniane maseczki dla osób dorosłych. Niedługo oferta zostanie uzupełniona o produkty dla dzieci. Maseczki są wyprodukowane z materiałów posiadających certyfikat bezpieczeństwa, przeszły test (ASTM E2149 - 13a) potwierdzający działanie przeciwdrobnoustrojowe. Pochłaniają wilgoć, neutralizują nieprzyjemne zapachy, zachowują swoje właściwości aż do dwudziestu prań. Dostępne są w pojedynczych lub zbiorczych opakowaniach (po 50 sztuk).

Niestety nie jesteśmy w stanie przekazać wszystkich produkowanych przez nas maseczek na cele charytatywne. Dbając o utrzymanie stanowisk pracy naszych pracowników, zdecydowaliśmy się na działanie pośrednie - część maseczek przekażemy pracownikom szpitali, część umieścimy w naszej ofercie.

Wszystkim naszym Klientom życzymy dużo zdrowia.


Inne aktualności

OK