26°C

15
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.76
PM25: 8.97 (59,79%)
PM10: 9.55 (21,23%)
Temperatura: 25.89°C
Ciśnienie: 1009.08 hPa
Wilgotność: 70.65%

Dane z 19.06.2024 16:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Dzień dziecka w MDK

27.05.2024

Gry, zabawy, spektakle, koncerty, fantastyczne animacje i występ gwiazdy wieczoru... Miejski Dom Kultury zaprasza na Dzień Dziecka przy Pałacu Dernałowiczów. Start o godzinie 14. Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny!

Imprezę o godz. 14 rozpocznie koncert afrykański, na którym będzie można tańczyć jak słonie, śpiewać, skakać, tupać, poznać egzotyczne instrumenty i, jak przystało na afrykański zwyczaj – grać na bębnach.

Od godz. 15 rozpoczną się animacje z Centrum Młodzieżowym „Międzyczas”. A godzinę później spektakl „Sen Arabeski” Teatru Bajaderka. To muzyczna opowieść o poznawaniu siebie, akceptacji i o wierze we własną odwagę oraz pomysłowość. Będzie księżniczka, która dla swojej bajki wymyśli własne zakończenie, a w wędrówce poprowadzi ją serce i intuicja. I Kowal, który pragnie zostać rycerzem. Podczas przedstawienia nie zabraknie wielu zagadek do rozwiązania. A po jego zakończeniu zaczną się animacje z Teatrem Bajaderka. Z kolei o godz. można będzie wziąć udział w animacjach z Centrum Młodzieżowym „Międzyczas”.

W finale Dnia Dziecka z MDK wystąpi Julia Rocka. To jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznym, która jest przykładem „self-made woman” pokolenia Z. Jej pierwszy, wydany niezależnie, singiel „Jeep” okupował kilkanaście miesięcy temu szczyt polskiej listy Spotify Viral. Utwór „Oficjalna wersja zdarzeń” był pod koniec 2021 roku jednym z największych, muzycznych trendów na TikToku, czego efektem jest ponad 10 tysięcy kreacji i 9 milionów odsłuchań we wszystkich serwisach streamingowych. To będzie na pewno wspaniały koncert.

Oprac. na podst. mat. MDK


Inne aktualności

OK