4°C

29
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 10.61
PM25: 17.57 (41,16%)
PM10: 18.52 (117,16%)
Temperatura: 4.45°C
Ciśnienie: 1011.56 hPa
Wilgotność: 92.88%

Dane z 05.03.2024 11:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Dzielnicowi uratowali życie mężczyzny

16.01.2024

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim zapobiegli bardzo groźniej sytuacji. Kiedy mundurowy otrzymał informację, że życie młodego mężczyzny jest zagrożone, natychmiast nawiązał z nim kontakt telefoniczny, który utrzymywał do czasu dojazdu do jego miejsca zamieszkania. Na miejscu mundurowi otoczyli go opieką, oraz wezwali pogotowie ratunkowe. Szybka i zdecydowana reakcja policjantów doprowadziła do szczęśliwego finału sprawy.

Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim otrzymał informacje, że życie i zdrowie młodego mężczyzny jest zagrożone. W tej sytuacji potrzebna była pilna pomoc. Policjant natychmiast nawiązał z nim kontakt telefoniczny, który kontynuował do momentu dojazdu do miejsca zamieszkania mężczyzny. Po dotarciu, policjanci otoczyli mężczyznę niezbędną opieką. Wezwali także pogotowie ratunkowe, które przetransportowało mężczyznę do szpitala.

Policjanci rozmawiając z mężczyzną, wykazali się profesjonalizmem i skutecznością w swoim działaniu. Opisana sytuacja pokazuje, jak ważna jest natychmiastowa reakcja i działanie.

Dzięki determinacji policjantów i ich zawodowemu doświadczeniu w tego typu sytuacjach, udało się zapobiec tragedii.

Pamiętajmy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Znajdźmy w sobie odwagę, żeby poprosić o pomoc.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska / KPP w Mińsku Maz.


Inne aktualności

OK