2°C

36
Powietrze
Dobre powietrze.

PM1: 13.04
PM25: 21.39 (85,56%)
PM10: 22.74 (45,48%)
Temperatura: 1.93°C
Ciśnienie: 1018.10 hPa
Wilgotność: 96.25%

Dane z 14.04.2021 19:45, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Dzielnicowi odzyskali złotą biżuterię za ponad 12 tys. złotych

12.02.2021
(fot.: KPP w Mińsku Maz.)

Mińscy dzielnicowi, po trwających kilka dni żmudnych i skrupulatnych ustaleniach, odzyskali złotą biżuterię zgubioną przez jedną z mieszkanek Mińska Mazowieckiego. Biżuterię zabezpieczyli w jednym z lombardów, do sprawy zatrzymali również 42-letniego mężczyznę, który przywłaszczył kosztowności.

O zdarzeniu mińscy dzielnicowi zostali powiadomieni kilka dni temu. Jedna z mieszkanek Mińska Mazowieckiego zgłosiła, że w rejonie ulicy Siennickiej zgubiła saszetkę ze złotą biżuterią, którą ktoś przywłaszczył.

Policjanci od razu rozpoczęli wyjaśnianie tej sprawy. Przez kilka dni zbierali i weryfikowali zgromadzone informacje. Ustalenia mundurowych prowadziły do jednego z lombardów, gdzie miały być zdeponowane kosztowności.

Wspólnie z mężem pokrzywdzonej policjanci weszli do lombardu, gdzie zabezpieczyli utracone złoto. Niestety brakowało jednego medalika. Funkcjonariusze udali się więc do miejsca zamieszkania 42-latka, który zastawił złoto w lombardzie. Podczas przeszukania mieszkania dzielnicowi odzyskali brakujący medalik.

Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzut przywłaszczenia rzeczy znalezionych, przyznał się do tego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny.

Biżuteria trafiła już do prawowitej właścicielki.

st. asp. Marcin Zagórski/ea / KPP w Mińsku Maz.


Inne aktualności

OK