4°C

50
Powietrze
Bywało lepiej...

PM1: 19.30
PM25: 30.32 (121,3%)
PM10: 42.18 (84,36%)
Temperatura: 3.60°C
Ciśnienie: 997.06 hPa
Wilgotność: 92.19%

Dane z 23.01.2021 14:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Dostała niepokojącego sms-a od męża, że jego życie jest zagrożone – pomogli dyżurni mińskiej komendy

03.11.2020

W ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia, oficer dyżurny mińskiej komendy, zlokalizował mężczyznę, którego życie było zagrożone. Dyżurny otrzymał informację od zaniepokojonej żony. Dzięki pomocy policjantów z Kluczborka, 29-latek został „namierzony” w trakcie jazdy ciężarówką i zatrzymany do kontroli. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej.

Na początku listopada do mińskiej komendy zgłosiła się zaniepokojona losem swojego męża mieszkanka Powiatu Mińskiego. Kobieta poinformowała, że pomiędzy nią a mężem doszło do nieporozumienia, i przed chwilą otrzymała od niego niepokojącego sms-a, że jego życie jest zagrożone.

Oficer dyżurny pilnie zebrał wszelkie informacje, które pomogły ustalić miejsce pobytu 29-latka. Dużą pomocą wykazała się firma transportowa, w której pracował mężczyzna.

Z ustaleń wynikało, że 29-latek jest kierowcą ciężarówki i aktualnie przebywa pod Kluczborkiem. Dyżurny skontaktował się z tamtejszą komendą i poprosił policjantów o wsparcie.

Funkcjonariusze z Kluczborka już po kilkunastu minutach „namierzyli” wskazanego TIR-a, i zatrzymali kierowcę do kontroli. Mundurowi przeprowadzili rozmowę z 29-latkiem oraz wezwali pogotowie ratunkowe.

Na całe szczęście medycy uznali, że hospitalizacja mężczyzny nie jest konieczna, jednak dla nas takie zgłoszenie oznacza zakwalifikowanie interwencji jako pilna i zawsze niezależnie od okoliczności traktujemy je poważnie i zawsze udzielamy pomocy.

st. asp. Marcin Zagórski / Kpp w Mińsku Maz.


Inne aktualności

OK