7°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.00
PM25: 7.11 (16,36%)
PM10: 7.36 (47,39%)
Temperatura: 7.03°C
Ciśnienie: 997.54 hPa
Wilgotność: 94.75%

Dane z 23.02.2024 11:05, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Dni Miasta 2022: Koncert międzynarodowy

27.05.2022
(fot.: Leszek Siporski, minskmaz.com)

Odbył się w sali koncertowej Miejskiej Szkoły Artystycznej w piątek 27 maja. Wystąpili na nim artyści z miast partnerskich Mińska Mazowieckiego i wykonawcy związani z naszym miastem, bo najważniejsze jest utrzymywanie dobrych relacji z przyjaciółmi...

W trakcie koncertu podsumowano jubileusz 600-lecia naszego miasta. Po raz kolejny wybrzmiały hasła o tym, że warto stawiać na relacje, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo. A muzyka wydaje się do tego idealną przestrzenią. Dlatego na scenie MSA mińszczanie mogli usłyszeć Ethana Tuckera, który przyjechał do nas z Lacey w Stanach Zjednoczonych, Pascala Perriera z Saint-Égrève z Francji, Sofię Żukową z Borodianki w Ukrainie. Nasze miasto reprezentowali Elżbieta Sieradzińska & Costa Nova, wykonując m.in. materiał z najnowszej płyty oraz Daniel Gałązka. Wykonano również wspólny utwór, który zaaranżował Marcin Gańko. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego niezwykłego koncertu.

Inne aktualności

OK