17°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.97
PM25: 7.26 (29,06%)
PM10: 9.25 (18,5%)
Temperatura: 16.75°C
Ciśnienie: 1014.91 hPa
Wilgotność: 70.00%

Dane z 08.07.2020 16:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

24-latek zatrzymany z haszyszem

21.06.2020

Policjanci mińskiej komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego, u którego podczas kontroli znaleźli w kieszeni kurtki haszysz. Mężczyzna został ujęty przez pracowników straży ochrony kolei, podczas postoju pociągu na stacji w Mińsku Mazowieckim. 24-latek usłyszał już zarzut karny posiadania narkotyku do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze grzywny.

W środę, 17 czerwca 2020, kilkanaście minut po 22:00 policjanci zespołu wywiadowczego zostali wezwani na dworzec PKP w Mińsku Mazowieckim. Pracownicy straży ochrony kolei, ujęli w pociągu relacji Warszawa- Siedlce, młodego mężczyznę wobec którego mieli podejrzenia, że zażywa narkotyki.

Funkcjonariusze skontrolowali mężczyznę. W wyniku przeszukania jego odzieży znaleźli w kieszeni kurtki pudełko po zapałkach z zawartością brunatnego suszu. Substancja została zabezpieczona, a 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Zabezpieczona substancja została poddana badaniu narkotestem. Okazało się, że jest to substancja, której posiadanie jest zabronione - haszysz. Po zebraniu materiału dowodowego 24-latek został przesłuchany. Usłyszał zarzut nielegalnego posiadania narkotyku. Przyznał się do niego i poddał dobrowolnie karze grzywny.

Pamiętajmy, że produkcja i posiadanie haszyszu jest w Polsce zabronione. Informujemy także, że zażywanie tej substancji niesie ze sobą konsekwencje w postaci uzależnienia psychicznego. Policjanci apelują do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami lub dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia.


st. asp. Marcin Zagórski/is / KPP w Mińsku Maz.


Inne aktualności

OK