5°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 4.67
PM25: 7.06 (17,44%)
PM10: 7.85 (47,07%)
Temperatura: 4.76°C
Ciśnienie: 998.85 hPa
Wilgotność: 82.00%

Dane z 16.04.2024 23:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Zrealizuj swoje plany na rok 2020. uslugi finansowe Pozyczka

2 postów
Postów: 2
raimo
postów: 2
Poniedziałek, 27 stycznia 2020 10:30:46
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zrealizuj swoje plany na rok 2020. uslugi finansowe Pozyczka Oferta
  Szukasz pilnie pożyczki?
Lub: ożywić swoją działalność finansową? Aby wyremontować wnętrze Twojego mieszkania; dom; budynek? Wynajmij? Kupujesz samochód? Kredyt na wesele? Rozliczenie długu? Do realizacji projektu? Lub z innych powodów itp. ... Oferta pożyczki między osobami, które mam do dyspozycji, pożyczam od 9000 £ do 75.000.000 euro z bardzo prostymi warunkami w wysokości 2%. Robię również inwestycje i pożyczki między osobami wszelkiego rodzaju. Oferuję kredyty w krótkim, średnim i długim okresie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną bezpośrednio na mój adres e-mail:  raimobrun00@gmail.com  

 PS: Ja tylko pożyczam uczciwym ludziom 
Warszawa Postów: 3
oewonga
Warszawa, postów: 3
Czwartek, 6 lutego 2020 21:35:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK