Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
-1°C

Co, gdzie, kiedy?

Forum

Projektant wnętrz

(Postów: 8)

goldowa Mińsk Mazowiecki Postów: 17
Piątek, 2 marca 2018 23:38:52
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam, domyślam się, ze takich wątków było sporo, ale nie chce zagłebiać się w starsze posty a poza tym szukam nowych informacji :) kogo polecacie?
Kleo1988 Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Wtorek, 6 marca 2018 09:41:15
0
0 0
Też poszukiwałam polecanego projektanta, ale w końcu spróbowałam sama zaaranżować salon w stylu nowoczesnym i wyszło super. Najlepszym pomysłem były fotele relaksacyjne!

życzę powodzenia w poszukiwaniach lub odwagi, by działać samodzielnie!
bora0 kraków Postów: 88
Piątek, 9 marca 2018 22:31:59
0
0 0
Ale macie kogoś zaufanego? Wiecie, teraz bywa wielu "projektancików", którzy by tylko pieniążki chcieli (oj tacy freelancerzy pieniążki lubią, oj lubią...). A odstawiają całkowitą manianę. https://vindicat.pl/baza-wiedzy/skarga-paulianska/ Ja już takim darmozjadom się nie dam wykorzystać.
Gośka Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Czwartek, 19 lipca 2018 21:14:28
0
0 0
Kdk design Paulina. Projekt calego mieszkania wyszedl super i w miare cenowo z realizacja maja swoje meble i stolarza daja dobra i przystepna cene
architekt Warszawa Postów: 4
Niedziela, 5 sierpnia 2018 17:17:16
0
0 0
azwir Mińsk Postów: 45
Piątek, 24 sierpnia 2018 07:01:42
0
0 0
Rzeczywiście zatrudnienie projektanta wnętrz to moim zdaniem fajny pomysł. Fajny z tego powodu, że projektant wnętrz nie musi od razu wykańczać wszystkiego ekstremalnie drogimi materiałami. Wbrew pozorom, nie musi to być droga usługa. Kilka stylowych elementów a robi się znacznie przyjemniej. Proponuję sprawdzić jeszcze osprzęt od GIRA: https://osprzet-sklep.pl/gira-c-173.html - który oprócz tego, że pełni istotną funkcję, to może fajnie wyglądać. .
Kejsi Postów: 20
Czwartek, 30 sierpnia 2018 11:25:22
0
0 0
Na dobrego projektanta warto wydać trochę więcej pieniędzy. Mi zależało, żeby moje mieszkanko wyglądało na przestronne i udało się :) Mam mniej mebli, ale wygląda bardzo przytulnie
yareyare Mińsk Mazowiecki Postów: 19
Piątek, 30 listopada 2018 16:13:52
0
0 0
Polecamy http://byhaus.pl/projekty-wnetrz-komercyjnych/ solidnie, naprawdę klawe wnętrza robią, znają się na robicie, nie pitolą bez sensu. I nie trwało to 10 lat, bo się bez przerwy terminy przedłużały. Konkretna firma.

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry