19°C

15
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.33
PM25: 8.70 (20,77%)
PM10: 9.35 (58,02%)
Temperatura: 18.58°C
Ciśnienie: 1008.75 hPa
Wilgotność: 61.65%

Dane z 02.05.2024 21:05, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Piłka nożna dla dzieci

6 postów
Postów: 3
magda_k
postów: 3
Czwartek, 8 stycznia 2015 10:35:49
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Słyszałam że w szkole Mechanik odbywają się treningi piłki nożnej dla dzieci. W internecie nie mogę znaleźć informacji i namiaru. Czy ktoś wie coś na ten temat...?
Mińsk Mazowiecki Postów: 2674
_AG_
Mińsk Mazowiecki, postów: 2674
Piątek, 9 stycznia 2015 10:44:21
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi, mają zajęcia w Mechaniku ale nie tylko tam, tzn. jedna grupa wiekowa trenuję w kilku miejscach

Akademia Piłki Nożnej – Mińsk Mazowiecki (APN)
http://akademiaminskmaz.futbolowo.pl/

jeśli o to Ci chodziło i jakbyś chciała jakieś dodatkowe info to pisz – mój syn trenuje w APN
Postów: 3
magda_k
postów: 3
Piątek, 9 stycznia 2015 12:29:23
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dziękuję _AG_ za pomoc. Niestety nie o to mi chodziło-są na pewno treningi w Mechaniku niestety nie mają oni strony internetowej. Mój syn do tej pory uczęszczał do Football Academy ale z powodu małej frekwencji drużyna się rozpadła. Jeśli nie znajdziemy nic innego pewnie dołączymy do APN. Czy jesteście zadowoleni?
Mińsk Mazowiecki Postów: 2674
_AG_
Mińsk Mazowiecki, postów: 2674
Piątek, 9 stycznia 2015 15:05:40
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tak, jesteśmy zadowoleni. W zasadzie ostatnio tylko tym żyjemy tzn. treningami :) Czas jest odliczany od treningu do treningu. Dzieciak chodzi z ogromną radością. Już na kilka godzin przed, jest ubrany i czeka na wyjście. Drużyna ma własne stroje. Myślałem, że ten zapał po jakimś czasie minie, ale nie. Do końca listopada treningi odbywały się na boisku przy ekonomiku na Kazikowskiego. Trochę się zahartował i jakby mniej choruje. Jak już pogoda nie pozwalała to przenieśli się na sale gimnastyczne. Nie zawsze te sale wolne i trzeba śledzić neta żeby sprawdzić gdzie dziś odbywają się zajęcia. Jedyny minus to taki, że czasami trzeba jeździć do Stojadeł. Sami trenerzy OK. Pokrzyczą, zmotywują, pożartują. Na zajęciach jest dyscyplina, dzieciaki bez szemrania się podporządkowują. Sami trenerzy mają autorytet i cieszą się szacunkiem wśród dzieciaków jak i samych rodziców. Sprawy organizacyjno-biurowe załatwia jeden z rodziców np. płatności, żeby trenerzy nie tracili czasu. Dzieciaki także jeżdżą na rozgrywki do innych miejscowości. Ostatnio byli w Siennicy na cały dzień. Grali sparingi. Wyjechali spod Lidla o 9:30, wrócili około 17:00.

Jednym słowem - polecam.
mińsk mazowiecki Postów: 48
boleks
mińsk mazowiecki, postów: 48
Piątek, 9 stycznia 2015 17:13:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
www.mosirek.com.pl
Tam znajdziesz namiary na poszczególne roczniki - to są grupy szkolone w ramach miasta i trenują na obiektach miasta (hale: Kopernik, Dąbrówka, SP 6, Sp 5, w sezonie letnim Orliki: Sportowa, SP 6, SP 5, SP 2) i stadion Budowlana - w tym roku będzie na całości robiona sztuczna murawa ;)
Postów: 3
magda_k
postów: 3
Piątek, 9 stycznia 2015 17:34:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dzięki WIELKIE :-) Puki co idziemy we wtorek na próbny trening do Akademii Młodego Piłkarza. Zobaczymy jak młody się odnajdzie.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK