3°C

13
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 4.80
PM25: 7.64 (18,5%)
PM10: 8.33 (50,91%)
Temperatura: 3.02°C
Ciśnienie: 1021.97 hPa
Wilgotność: 81.75%

Dane z 12.05.2024 04:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Lodowisko

7 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 1
karol50
Mińsk Mazowiecki, postów: 1
Niedziela, 15 grudnia 2013 12:55:42
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na stronie mosir pojawiła się ankieta dot. rozwoju sportu w MM, ogólnie pomysł ok, trochę nie takie powinny być pytania. Raczej pod kątem osób odpowiedzialnych za sport w szerokim zakresie oraz osób personalnie kierujących nielicznymi obiektami sportowymi w naszym mieście. I właśnie nasuwa się sporo pytań do samego burmistrza a w szczególności do dyrektora (żeby nie powiedzieć- dyrektorka) mosiru. Sprawa dotyczy kortów i lodowiska. Wydaje się, że gdyby obiekt był w rękach prywatnych funkcjonowałby ku większej uciesze mieszkańców. Pytań jest dużo ale kilka uważam najważniejsze:1.Otwarcie lodowiska, dlaczego dopiero od grudnia?! 2.Dlaczego od poniedziałku było otwarte, skoro w niedzielę rano był trening hokeistów i po południu obiekt nie zarabiał na siebie a agregaty pracowały i Zamboni pracował?? Kosztami za to osobiście obciążyłbym dyrektorka! Pieniądze leżą wystarczy pomyśleć i chcieć po nie się schylić.
3.Godziny dostępności lodowiska dla mieszkańców, to jakieś nieporozumienie. Proponuję aby dyrektorek wraz z burmistrzem przyszli na lodowisko pod koniec 3 godziny ślizgu i spróbowali pojeździć lub spytać jak się jeździ. To po trzech godzinach a od piątku do niedzieli jeden ślizg trwa od 8 do 14. Tym powinna się zająć jakaś komisja bhp, gdyż 6-cio godzinny ślizg to oczywista przesłanka do kontuzji. Takie otwarcie lodowiska trwa od ubiegłego roku. Wcześnie było inaczej i wszyscy byli zadowoleni (chyba poza dyrektorkiem). Można było elastyczniej dostosować swój czas do godzin otwarcia. Przeglądałem różne lodowiska w Polsce, jesteśmy jedynym obiektem z 6-cio godzinnym ślizgiem, dwie godziny to max.
I jeszcze ciekawostka z dnia 15 -go(niedziela), lodowisko otwarte od 8 zgodnie z harmonogramem z możliwością rezerwacji. Człowiek jedzie na 8 okazuje się, że czynne jest od g.10 (rezerwacja dla hokeistów). Wszystko w porządku ale o rezerwacji dowiadujemy się po przyjeździe na obiekt, żadnej informacji w internecie. Żenada. Do dyrektorka, Panie nie jest Pan dla siebie i nie bierze Pan pieniędzy (z naszych podatków) za to że Pan jest. Obiekty są dla nas za korzystanie z których i tak płacimy. Więc zrób Pan tak aby korzystający z nich byli zadowoleni a nie trafiał ich jasny szlag. Najdziwniejsze jest to, że dyrektorek o tym wie i nic nie robi. Co na to nasz burmistrz? W przyszłych wyborach będziemy się mocno zastanawiać na wyborem włodarza Mińska mazowieckiego. Pozdrawiam wszystkich łyżwiarzy. Kochani połączmy siły, gdyż jednostka z tym dyrektorkiem z nadania nie zrobi nic.
Zapalony łyżwiarz i ojciec równie zapalonego młodego hokeisty
Postów: 994
a-psik
postów: 994
Niedziela, 15 grudnia 2013 13:26:00
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
http://minskmaz.com/forum/lodowisko-130?m.page1
jeszcze nie było mi dane być w tym sezonie na lodowisku i szczerze mówiąc nie wiem czy odważę się iść np dziś wieczorem. miałam nadzieję, że po zeszłorocznych narzekaniach harmonogram jazdy się zmieni ale nie, po co, lepiej 'jeździć' po dziurach. mosir idzie na masówkę, im więcej biletów tym większy zysk za jak najmniejszy wkład w swobodę jazdy. co roku będę to wałkować, w siedlcach jazda trwa 45 minut za 2zł na bilecie ulgowym i co 45 minut jest 15minutowe zdzieranie zjechanej warstwy lodu.
Mińsk-Mazowiecki Postów: 183
stan nast
Mińsk-Mazowiecki, postów: 183
Niedziela, 15 grudnia 2013 14:00:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
w peerelu w zimę, prawie na każdym boisku szkolnym w Mińsku było lodowisko i każdy był zadowolony,a teraz wysilili się jednym sztucznym lodowiskiem,które nie działa cały rok,a jak działa to kuleje organizacja na nim i czas najwyższy to zmienić,ale nie ma co się dziwić,że tak jest,bo jaka władza w mieście,takie rządy na obiektach sportowych.
MMz Postów: 361
pimki
MMz, postów: 361
Niedziela, 15 grudnia 2013 23:18:52
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
my poszliśmy z dziećmi na lodowisko na 19-tą (po przerwie technicznej).
Ludzi tyle, że z godzinę stania żeby zapłacić, później żeby się dostać i jeździć w tym tłumie średni przyjemność.
Z obawy przed stratowaniem dzieci, ku ich rozpaczy zrezygnowaliśmy.
Kolejka taka, ze szok, a jedna pani obsługiwała ten dziki tłum...
Postów: 994
a-psik
postów: 994
Niedziela, 12 stycznia 2014 11:42:53
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1604777_632920766... co wy na to?
Postów: 541
dianaro
postów: 541
Niedziela, 12 stycznia 2014 14:33:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dzisiaj na lodowisku do kas zero kolejek - tak samo i do łyżew. Luzik :)
Postów: 13
piotrr
postów: 13
Niedziela, 12 stycznia 2014 22:27:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam
Jeżeli chodzi o lodowisko na najlepszym pomysłem wg mnie są zajęcia z instruktorami we wtorki i czwartki dla dzieci. Wg mnie to rewelacja i dziękuję instruktorom :). Córka codziennie się pyta czy już idziemy na lodowisko, jest zachwycona jazdą na łyżwach i zajęciami.
Agata

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK