12°C

2
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 0.73
PM25: 1.14 (3,06%)
PM10: 1.38 (7,62%)
Temperatura: 11.78°C
Ciśnienie: 1015.43 hPa
Wilgotność: 46.08%

Dane z 07.05.2025 16:20, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Człowieczy los - koncert w MDK

Piątek, 16 maja 2025   19:00

Człowieczy los - koncert w MDK

16 maja o godzinie 19:00 Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim zaprasza do sali kameralnej na koncert wokalistów Festiwalu Piosenki Anny German pt. "Człowieczy los".

Dziesiąty rok z rzędu w trasę koncertową po Polsce wyruszą młodzi artyści z różnych krajów. Festiwal przybliża postać i twórczość wybitnej polskiej piosenkarki Anny German oraz promuje młodych, utalentowanych muzycznie ludzi, wywodzących się z Polski i ze środowisk polskich na Białorusi i Ukrainie.

Anna German śpiewała o miłości i pokoju i właśnie jej piosenki potrzebne są teraz jak nigdy przedtem. Mówiła: „Chcę, by piosenka rodziła w sercach słuchaczy piękne uczucia, żeby pomagała żyć i przezwyciężać trudności.”

Koncert jest autorską interpretacją i aranżacją znanych utworów z repertuaru Anny German, ma swój niepowtarzalny charakter w sposobie wykonania utworów (solo, duet, kwartet, instrumentarium i autorski scenariusz).

Bilety: 30 zł

  •  

Człowieczy los - koncert w MDK

Aktualności

OK