21°C

14
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.13
PM25: 8.42 (56,15%)
PM10: 9.02 (20,05%)
Temperatura: 20.95°C
Ciśnienie: 1005.57 hPa
Wilgotność: 56.73%

Dane z 30.05.2024 17:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Jesteś moją miłością - koncert piosenek Anny German w MDK

Piątek, 17 maja 2024   19:00

Jesteś moją miłością - koncert piosenek Anny German w MDK

17 maja o godzinie 19:00 Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim zaprasza na koncert piosenek Anny German pn. "Jesteś moją miłością".

Anna German śpiewała o miłości i pokoju, a jej piosenki potrzebne są teraz, jak nigdy przedtem. „Śpiew jest dla mnie radością życia” – wyznawała wybitna piosenkarka. Mówiła: „Chcę, by piosenka rodziła w sercach słuchaczy piękne uczucia, żeby pomagała żyć i przezwyciężać trudności.”   

Właśnie takie zadanie stawiają przed młodymi artystami organizatorzy trasy koncertowej. Powinni śpiewać tak, żeby piosenka nie tylko cieszyła serce słuchacza, ale prowadziła go drogą poszukiwań i rozmyślań o sposobach zrobienia otaczającego nas świata lepszym. Koncert jest autorską interpretacją i aranżacją znanych utworów z repertuaru Anny German, ma swój niepowtarzalny charakter w sposobie wykonania utworów (solo, duet, kwartet, instrumentarium i autorski scenariusz).Jest kontynuacją jednego z najbardziej prestiżowych polskich konkursów wokalnych na Białorusi.

W tym roku w wydarzeniu biorą udział młodzi artyści, laureaci międzynarodowych festiwali, Polacy z różnych krajów: Grażyna Komincz (Polska), Zoja Rolińska (Ukraina), Andrzej Pluszcz (Białoruś), Oleksij Abrosow (Ukraina).
Akompaniament: Witali Oleszkiewicz. 

Reżyseria i prowadzenie: prezes Fundacji Kultura Bez Granic Marina Towarnicka.

Sala kameralna MDK.

Bilet: 20 zł.

Szczegóły: Jesteś moją miłością - koncert piosenek Anny German


Jesteś moją miłością - koncert piosenek Anny German w MDK

Aktualności

OK