-4°C

59
Powietrze
Jakość powietrza jest średnia.

PM1: 20.91
PM25: 38.82 (104,85%)
PM10: 47.18 (258,79%)
Temperatura: -4.26°C
Ciśnienie: 1016.37 hPa
Wilgotność: 91.82%

Dane z 06.12.2023 09:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

"Złodziej czasu" spektakl rodzinny w MDK

Niedziela, 5 listopada 2023   16:00

"Złodziej czasu" spektakl rodzinny w MDK

Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim zaprasza 5 listopada (niedziela) o godzinie 16:00 na spektakl rodzinny pt. „Złodziej Czasu”.

Jest to wciągająca historia, pełna czarów i magii. Baśń opowiadająca o walce dobra ze złem, ale przede wszystkim zagłębiająca się w czas i wszystko, co się z nim wiąże. Upływ czasu, przemijanie, niepotrzebna strata czasu to problemy, które napotykamy każdego dnia.
Opowieść zaczyna się niewinnie – mała dziewczynka spędza ferie u swoich dziadów w ich starym, skrzypiącym i pachnącym dziwnymi zapachami domu. Stoi tam olbrzymi zegar. Bardzo szybko okazuje się, że nie jest to zwyczajny zegar. Opowiedziana na dobranoc historia o złośliwym chłopcu, żyjącym w odległej Krainie Czasu, nazywanym przez dziadka Złodziejem Czasu wyzwala lawinę przygód. Małej dziewczynce udaje się pewnej nocy dostać się do tej krainy, ale to dopiero początek kłopotów. Będzie musiała zmierzyć się osobiście ze Złodziejem Czasu, aby uratować dziadkowi czas, który ten chce mu ukraść. Przekonamy się, kim naprawdę jest babcia i co kryło się we wnętrzu starego zegara…
„Odwieczny czas wciąż pogania nas” można usłyszeć w piosence zegarów i jest w tym, niestety, dużo prawdy. Ciągle na nic nie mamy czasu, ciągle jesteśmy w biegu i często kosztem chwil przeznaczonych dla rodziny robimy setki innych rzeczy. A kiedy sobie to uświadamiamy, jest już za późno, raz straconego czasu nie da się już odzyskać.

Spektakl adresowany jest do dzieci 6+, ale zachęcamy do oglądania go całą rodziną, gdyż stanowi doskonały pretekst do rozmów z dziećmi na temat czasu.

Spektakl w ramach programu Teatr Polska 2023

Bilet 30 zł. - "Złodziej czasu" spektakl rodzinny


"Złodziej czasu" spektakl rodzinny w MDK

Aktualności

OK