-5°C

45
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 13.07
PM25: 27.09 (180,63%)
PM10: 32.63 (72,51%)
Temperatura: -5.49°C
Ciśnienie: 1005.55 hPa
Wilgotność: 66.34%

Dane z 30.01.2026 03:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Alians Przeciw Depresji - zapraszamy na wykład dr. Piotra Toczyskiego

Poniedziałek, 19 czerwca 2023   18:00

Depresja może dotknąć każdego. Depresja jest prawdziwą chorobą. Depresję można skutecznie leczyć. Te trzy stwierdzenia przyświecają serii działań jakie Miasto Mińsk Mazowiecki zrealizuje w najbliższych miesiącach by wesprzeć naszą lokalną społeczność w obszarze edukacji dotyczącej depresji.

19 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim na wykład dr. Piotra Toczyskiego „Depresja może dotknąć każdego, więc jak skutecznie wziąć udział w interwencji przeciw depresji” .

Ze względu na wagę tematu i możliwość dotarcia z ideami projektu do szerszej grupy odbiorców postanowiliśmy połączyć siły na rzecz zdrowia psychicznego i zintensyfikować działania uwrażliwiające społeczność lokalną na sytuację osób zagrożonych lub doświadczających depresji oraz pomagać w zapobieganiu zachowaniom samobójczym. 

Metodę aliansu sprowadził do Polski nasz prelegent dr Piotr Toczyski. Wydarzenie organizowane jest w  ramach międzynarodowego przedsięwzięcia EAAD-Best.eu i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.


Alians Przeciw Depresji - zapraszamy na wykład dr. Piotra Toczyskiego

Aktualności

OK