15°C

24
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 10.71
PM25: 14.14 (33,45%)
PM10: 15.05 (94,24%)
Temperatura: 15.04°C
Ciśnienie: 1005.09 hPa
Wilgotność: 84.75%

Dane z 06.05.2024 08:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ZESPÓŁ NA WESELE

498 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Poniedziałek, 8 grudnia 2014 14:55:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam.
Planujemy z chłopakiem wesele (kwiecień 2016). Także jesteśmy w trakcie poszukiwania zespołu. Na razie bierzemy pod uwagę:
ZESPÓŁ TAKT Mińsk Mazowiecki
http://www.zespoltakt.pl/

ZESPÓŁ MAXIM SIEDLCE
http://www.maxim-siedlce.za.pl/

Wiem, że ZESPÓŁ MAXIM jest otwarty na wszelkie propozycje jeśli chodzi o repertuar, nie wiem jak jest w przypadku ZESPOŁU TAKT. Zależy nam na tym, aby ZESPÓŁ grał rytmiczne i dynamiczne piosenki, żeby chodził po sali i zabawiał gości, żeby nie robił długich przerw, bo wiadomo, że to wszystko wpływa na to jak goście będą się bawić. Jeśli ktoś miał dotyczenia z tymi zespołami to proszę o szczere opinie na ich temat. A może ktoś poleca jakiś inny zespół ? Jeśli tak to poproszę o linki, w których będą fragmenty np. z wesela z ich udziałem.
I jeszcze jedno pytanie... Czy ktoś wie ile ZESPÓŁ TAKT bierze za prowadzenie zabawy weselnej ?
Zespół MAXIM - 4200 zł .
Mińsk Mazowiecki Postów: 2
Bumblebee
Mińsk Mazowiecki, postów: 2
Poniedziałek, 8 grudnia 2014 15:07:42
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Właśnie przeczytałam opinie pani elemeledutki i nie zgodze sie z ta opinia , moze poprostu zazdrosc o wyglad przewazyl wokalistka zespolu Efekt z Mrozów prezentuje sie na scenie bardzo dobrze i to ze pokaznie wyglada w danym stroju to tylko na jej korzysc jak juz wczesniej wspomnialam grali u mnie na weselu i u wielu moich znajomych i nigdy nie zauwazylam zeby wokalistka wygladala jak to poni ujela " jak na przydrożną balangę" a raczej bardzo elegancko i ładnie takie oskarzanie z zazdroszczenia komus wygladu sa nie na miejscu
Mrozy Postów: 6
bruk80
Mrozy, postów: 6
Poniedziałek, 8 grudnia 2014 15:47:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Z żoną postawiliśmy na zespół TAKT. W tym roku brali 4800 zł. Zespół gra na żywo! Nie robią długich przerw, nawet między piosenkami zdarzało się, że nie robili przerw ;-) Nawet przy pierwszym daniu grają muzyczkę co w porównaniu z innymi zespołami zdarza się rzadko. Graja same przeboje i dla młodych i dla starych. Każdy z gości był BARDZO zadowolony z zespołu. Ludzie bawili się do białego rana, aż miło było patrzeć. A biesiada wyszła im po prostu fenomenalnie. Z takim zespołem, każde wesele się uda. Tak więc gorąco polecam!
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Poniedziałek, 8 grudnia 2014 18:18:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
bruk80 a jeśli chodzi o repertuar to zasugerowałeś zespołowi TAKT jakie piosenki chcecie aby śpiewali czy zdaliście się na nich bez żadnych sugestii? Chodzi m i o to, że w przypadku zespołu MAXIM moja koleżanka dała im płytę z piosenkami, których chciałaby usłyszeć i tak się stało... także była bardzo zadowolona, bo przygotowali sie solidnie i wykonanie było świetnie... cały czas grali piosenki, które są teraz hitami ale nie zabrakło tych starszych typu " hej sokoły" :-D Jak jest w przypadku zespołu TAKT ?
Mrozy Postów: 6
bruk80
Mrozy, postów: 6
Wtorek, 9 grudnia 2014 08:36:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co do repertuaru to zdaliśmy się na zespół, ale jeżeli zależy Ci na jakimś konkretnym utworze to myślę, że bez problemu zagrają. My wybraliśmy sobie taki utwór na pierwszy taniec, którego nie mieli w swoim repertuarze, ale bardzo chętnie przygotowali go i wyszło świetnie ;-) W trakcie wesela sami dopytywali się czy jesteśmy zadowoleni. Na naszym weselu były takie utwory jak białe łabędzie, dwudziestolatki czy ruda tańczy jak szalona. Z tego co wiem TAKT często gra w Crazy Horse, więc może wybierzcie się tam i sami ocenicie czy odpowiada wam zespół.
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Wtorek, 9 grudnia 2014 17:38:07
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bardzo dziękuję za informacje :) a jeśli chodzi o przeprowadzenie oczepin ? Jak im to wyszło ? Nie każdy ma talent do prowadzenia konkursów i zabawiania gości stąd moje pytanie.... czy ZESPÓŁ TAKT ma odgórnie ustalone konkursy czy istnieje możliwość wybrania konkretnych konkurencji ?
Postów: 35
abcde
postów: 35
Wtorek, 9 grudnia 2014 21:54:03
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zespół MAXIM na pewno z chęcią i bez problemu przygotuje Ci dowolny utwór, bo jaki to problem ściągnąć podkład mp3 z internetu i do tego tekst? Całe 5 minut roboty. u Taktów masz wszystko na żywo i oni muszą poświęcić troszeczkę więcej czasu i włożyć "odrobinę" pracy przy przygotowaniu utworu.
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 10 grudnia 2014 09:08:48
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
a skad takie masz informocje ze MAXIM nie gra na zywo ? Widze jednakze zespol TAKT cieszy sie wieksza popularnoscia :) ale chetnie poslucham wiecej opinii
Postów: 35
abcde
postów: 35
Środa, 10 grudnia 2014 09:27:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wszedłem na stronę w zakładkę video i słyszę oryginalne podkłady:-) W Siedlcach granie na żywo jest mało popularne.
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 10 grudnia 2014 10:08:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie zdawałam sobie sprawy, że znalezienie dobrego zespołu będzie takie trudne... już zgłupiałam. Ślub za ok. rok a już się tym wszystkim stresuję :-( a może polecisz jeszcze jakiś zespół ?
Mrozy Postów: 6
bruk80
Mrozy, postów: 6
Środa, 10 grudnia 2014 11:13:53
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeżeli chodzi o oczepiny to nie wiedzieliśmy co chcemy i zespół przedstawił nam parę propozycji. Wybraliśmy 4 zabawy. Całe wesele poprowadzili genialnie, a oczepiny wyszły tak, że do tej pory się śmieje jak przypomnę sobie fruwające biustonosze... My postawiliśmy na zespół TAKT i nie żałujemy. Jak ludzie dobrze się bawią to będą takie wesele wspominać latami i znajdziecie też odzwierciedlenie w kopertach :-) Mają różnoraki repertuar więc każdy znajdzie coś dla siebie, ale uwierz mi ludzie i tak najlepiej bawią się przy disco polo. Byliśmy w czerwcu na weselu gdzie grali same starocia i mało który utwór był grany na żywo aż przykro było patrzeć jak nikt nie tańczył... Nie ma czym się stresować? Co ma być to będzie. Nie daj się zwariować. My podeszliśmy do tego na luzie i z uśmiechem. Wiedzieliśmy tylko jaki chcemy zespół i lokal, a reszta sama się ułożyła. Trafiliśmy na fantastycznego kamerzystę i fotografa :-) Filmik i zdjęcia wyszły genialnie mimo, że tego dnia padał deszcz...
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 10 grudnia 2014 11:22:48
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bardzo dziękuję za te wszystkie informacje, są bardzo pomocne:) Również uważam, że jeśli chodzi o muzykę weselną to tylko disco-polo ... Lokal też już mamy... teraz pora na wybór zespołu... myślę, że to jest najważniejsze reszta to już lekki temat... :-) Zespół TAKT także ładnie się prezentuje... z tego co wiem zawsze są elegancko ubrani .... co ulepsza ich wizerunek... a to też ważne...:-) najbardziej mi zależy na tym , żeby goście cały czas tanczyli... muszą być same energiczne piosenki... na pewno nie chce żadnych wolnych i smętnych utworów, bo wiem, że wtedy goście siedzą przy stole piją i "zamulają" po czym zbierają się do domu... a tego nie chcę... :( a co do godz. grania to także do ustalenia? czy mają ustalone, że grają np . tylko maksymalnie do 4 rano?
Mrozy Postów: 6
bruk80
Mrozy, postów: 6
Środa, 10 grudnia 2014 11:28:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dobry zespół to połowa sukcesu. Szczerze wam radze wybierzcie się do Crazy Horse posłuchajcie jak i co grają, pogadajcie z nimi.
Mrozy Postów: 6
bruk80
Mrozy, postów: 6
Środa, 10 grudnia 2014 11:32:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
U nas grali do 5 rano. Jaki lokal wybraliście?
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Środa, 10 grudnia 2014 11:33:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na pewno tak zrobimy ... dziękuję raz jeszcze !
Mińsk Mazowiecki Postów: 11
valdi
Mińsk Mazowiecki, postów: 11
Środa, 10 grudnia 2014 14:45:09
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam,
Polecam również zespół Slang z Karoliny k/ Mińska Mazowieckiego.
Grają na żywo , na życzenie mogą przygotować kilka wybranych przez was utworów.
http://zespolslang.pl/
Mińsk Mazowiecki Postów: 107
opop
Mińsk Mazowiecki, postów: 107
Środa, 10 grudnia 2014 19:19:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Fuks, Master, eXtim - propozycje kapel na wesela. Maja chyba www wiec trza posprawdzac.
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Czwartek, 11 grudnia 2014 15:21:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Z całym szacunkiem do zespolu SLANG ale bylam na weselu gdzie grali... strasznie mi sie zespol nie podoba, grali strasznie smętne i wolne piosenki... same stare hity , zadnych nowosci.... kilka par tanczacych na sali to o czyms swiadczy.... komentarze gosci rowniez bardzo negatywne...
Żabodukt Postów: 78431
kumak
Żabodukt, postów: 78431
Czwartek, 11 grudnia 2014 22:35:53
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
przyszlapanimloda- jeśli byłaś na tym weselu razem ze swoim przyszłym i SLANG WAS NIE ZABAWIŁ TO PROPONUJĘ ZMIENIĆ PARTNERA DO ZABAWY.Slang to profesjonaliści i ich gra to zawsze gwarancja dobrej zabawy.A złej baletnicy to zawsze ciasno w butach
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
przyszlapannamloda
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Piątek, 12 grudnia 2014 10:55:37
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii, jakos nie tylko mi nie odpowiadal zespol slang.... moze Tobie odpwiada jakosc ich wykonania i repertuar.... ich piosenki za nic nie przypominaly oryginalu a jesli chodzi o zabawianie gosci to rowniez im to nie wyszlo.... trzy pary bawiace sie na sali , reszta siedzaca za stolami badz na dworze... wesele jest po to zeby sie WYBAWIC przy skocznych piosenkach a nie przy wolnych tanczyc "przytulanca". Nie odpisuj na moj post - twoja opinia nie jest mi do niczego potrzebna- bo zdania na temat SLANG nie zmienie ...
P.s - to wesele, na ktorym gdzie gral zespol SLANG bylo porażką.... komentarze gosci negatywne .... towarzystwo z ktorym bylam na tym weselu bedzie rowniez na moim weselu, nie chce aby taka sytuacja sie powtorzyla ... tym bardziej nie chce zeby ktos komentowal " co za zespol wzielam".

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK