17°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.38
PM25: 7.22 (48,13%)
PM10: 7.78 (17,28%)
Temperatura: 16.58°C
Ciśnienie: 1012.01 hPa
Wilgotność: 75.25%

Dane z 19.05.2024 09:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

ZESPÓŁ NA WESELE

498 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 256
katarzyna85
Mińsk Mazowiecki, postów: 256
Niedziela, 30 marca 2014 09:48:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Również nie zgodzę się, że każdy zespół w jakimś stopniu korzysta z gotowych aranży. W Mińsku jest mnóstwo zespołów grających lepiej lub gorzej, ale w pełni, a nie bazujących na gotowcach. I zgodzę się z Kumakiem, że największe wrażenie zespół wywiera nie przez to, jak gra, ale przez to, jak bawi ludzi na imprezie. A wtedy często kwestia czy zespół gra, czy udaje, schodzi na dalszy plan.
Mińsk Mazowiecki Postów: 178
Olena
Mińsk Mazowiecki, postów: 178
Niedziela, 30 marca 2014 10:04:18
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
katarzyno85 i pawlez nie pozostaje nic innego jak pochwalić się jakie to zespoły grają bez podkładów. Ja się na weselnych kapelach nie znam, ale też ciekawość mnie zżera ogromna.

„największe wrażenie zespół wywiera nie przez to, jak gra, ale przez to, jak bawi ludzi na imprezie”
Widzę świetnie wysublimowany gust muzyczny. Gratuluję.
Postów: 677
Captor
postów: 677
Niedziela, 30 marca 2014 11:29:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Olena, często bywam na weselach i muszę Ci powiedzieć, że jak zespół dobrze prowadzi a goście chcą się bawić - to nawet muzyka nim nie przeszkodzi.

Gdyby jednak granie z playbacku było kierowane do ludzi o wątpliwym guście muzycznym to boję się pomyśleć jak opinię musisz mieć o ludziach bawiących się przy muzyce serwowanej przez DJów, tam zazwyczaj nic nie jest na żywo...
Mińsk Mazowiecki Postów: 178
Olena
Mińsk Mazowiecki, postów: 178
Niedziela, 30 marca 2014 12:05:23
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
„boję się pomyśleć jak opinię musisz mieć o ludziach bawiących się przy muzyce serwowanej przez DJów”
Jak najgorszą.
Ponieważ muzyka taneczna polega na rytmicznym uderzaniu, a ja z tego etapu wyrosłam już w przedszkolu.
Postów: 677
Captor
postów: 677
Niedziela, 30 marca 2014 12:17:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Czyli rozumiem, że na wesele polecasz kwartet smyczkowy?
Mińsk Mazowiecki Postów: 178
Olena
Mińsk Mazowiecki, postów: 178
Niedziela, 30 marca 2014 12:58:55
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie rozumiesz.
Nie polecam wesel.
mińsk mazowiecki Postów: 5
urbanek
mińsk mazowiecki, postów: 5
Niedziela, 30 marca 2014 23:03:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ponowie pytanie ale już tylko w kierunku jednego zespołu. Jak Wam sie podoba zespol EFEKT z mrozow? grali u was na weselu albo byliscie na takim? ile biora za granie?
Mińsk Mazowiecki Postów: 256
katarzyna85
Mińsk Mazowiecki, postów: 256
Poniedziałek, 31 marca 2014 08:44:52
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Oleno, przede wszystkim pisałam o ludziach jako zbiorowości. Niestety, generalnie ludzie w swej zbiorowości mają słaby słuch muzyczny. Poza tym, wesele nie jest od tego, by słuchać muzyki, ale od tego, by tańczyć i bawić się. Jeśli chcę posłuchać muzyki, której lubię, i która dostarcza mi doznań emocjonalnych, to idę na koncert lub do opery.
Mińsk Mazowiecki Postów: 11
valdi
Mińsk Mazowiecki, postów: 11
Poniedziałek, 31 marca 2014 14:35:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
To czy ktoś gra na żywo czy nie to jest rzecz muzycznego gustu osoby wynajmującej taki zespół. Ja chciałbym tylko uczulić takie osoby, żeby były świadome tego kogo wynajmują i za co płacą.
Jestem za zespołami grającymi na żywo tylko i wyłącznie. Duży wkład, próby i jeszcze raz próby...uczciwie postawiona sprawa w stosunku do każdego.
Wiem, że taki zespół robi to z przyjemności i tym bardziej sprawia mu przyjemność kiedy widzi zadowolonych i bawiących się gości.
I z ciekawości chciałbym wiedzieć ile jeszcze takich zespołów na żywo jest w rejonie Mińska Mazowieckiego?
Czy ktoś ma jakieś propozycje?
Postów: 35
abcde
postów: 35
Poniedziałek, 31 marca 2014 15:12:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Takt,Reflekt,Sleyd,Horus,Master,Rainbow,Live,Kryterium,Extim,Fuks z tego co kojarzę w tym momencie
Mińsk Mazowiecki Postów: 23
DanceDay.pl
Mińsk Mazowiecki, postów: 23
Poniedziałek, 31 marca 2014 19:20:53
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
No i nowo powstały w Mińsku DanceDay;) - autorska muzyka dance, ale i nie tylko.

Przy okazji zapraszam na nasz cykl koncertów w Warszawie!
Od maja (w każdy pierwszy piątek miesiąca) będzie można nas posłuchać w Ishtar - w Warszawie.
Szczegóły na stronie oraz FB;)

Pozdrawiamy!
DanceDay.pl
Mińsk Mazowiecki Postów: 178
Olena
Mińsk Mazowiecki, postów: 178
Poniedziałek, 31 marca 2014 19:34:36
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
katarzyna85 Po twoich wypowiedziach przypuszczam, że operę pomyliłaś z reaktorem.
Słuch muzyczny to jedno, a gust to nieznana większości ludzi ("generalnie ludziom w swej zbiorowości") zupełnie inna zdolność. Dlatego dobrze bawią się na weselach. Ja tylko na nich piję.
To tyle nie w temacie. Nadal czekam na nazwy tych wielu zespołów, które grają bez podkładów.
Mińsk Mazowiecki Postów: 256
katarzyna85
Mińsk Mazowiecki, postów: 256
Poniedziałek, 31 marca 2014 21:16:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Naprawdę, nie wiem, co takiego napisałam, że tak mnie oceniasz. Ale cóż, masz do tego prawo tak samo, jak goście weselni do braku gustu. Abcde wymienił/a kilka zespołów. Niektóre z nich słyszałam i mogę się zgodzić, że grają.
Mińsk Postów: 20
flinston
Mińsk, postów: 20
Wtorek, 1 kwietnia 2014 10:01:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na pewno Volter z okolic Kałuszyna gra na żywo. Jeszcze do tego przerw na weselach tyle co nic. Naprawdę warto ich posłuchać. Nas zaprosili na próbę i było warto podjechać.
Żabodukt Postów: 78494
kumak
Żabodukt, postów: 78494
Wtorek, 1 kwietnia 2014 21:40:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
FUL z Parsowa gra na żywo.Jak JUŻ PISAŁEM ZESPÓL GRAJĄCY NA ŻYWO MUSI PO KAŻDYM UTWORZE ZNALEŹĆ właściwe brzmienie więc słychać brzdęk brzdzęk.Jeśli zespół gra jeden kawałek po drugim to midi files
ABABABABA Postów: 9
MORDIMER1111
ABABABABA, postów: 9
Czwartek, 3 kwietnia 2014 10:20:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zespół Dimer z okolic Garwolina
ABABABABA Postów: 9
MORDIMER1111
ABABABABA, postów: 9
Czwartek, 3 kwietnia 2014 10:23:08
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
http://dimer.net.pl/demo
Mińsk Mazowiecki Postów: 11
valdi
Mińsk Mazowiecki, postów: 11
Czwartek, 3 kwietnia 2014 11:13:27
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeżeli na żywo to zespół Slang z Karoliny , Mińsk mazowiecki....
Jeżeli nie na żywo to wolę nie polecać....
Mińsk Mazowiecki Postów: 60
george
Mińsk Mazowiecki, postów: 60
Czwartek, 3 kwietnia 2014 11:31:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Flinston, dzięki za poparcie. Mogę zapewnić Ciebie jak i innych forumowiczów że nie używamy żadnych podpieraczy. Kumak pomyśl że zespół który nic wspólnego z graniem na żywo nie ma, ma jednak ze sobą instrumenty i mimo że utwór już czeka na przyciśnięcie play-a to każdy z członków zespołu może między puszczeniami jak to napisałeś - pobrzdękać i wygląda jakby było na żywo(według Twojej sugesti). Tak w ogóle to duża większość gości przychodzi na wesele się pobawić i nie specjalnie interesuje ich czy to leci czy to jest zagrane. Gramy na żywo od wielu lat a i tak na każdym weselu podchodzą goście i w te słowa: ( ej chłopaki, puśćcie Weekend).
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku, grających i nie.
P.s. Na weselu ze Slangami nie byłem ,ale mam z nimi kilku wspólnych znajomych i słyszałem że fajnie i wszystko na żywca.
Postów: 6
pecet
postów: 6
Czwartek, 3 kwietnia 2014 14:41:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ma ktoś może jakieś nowe opinie o zespole MASTER? Chodzi mi zwłaszcza o to jak prowadzą wesele i ogólnie jakie wrażenie sprawiają. Jak grają mniej więcej wiem, bo słyszałem ich na żywo a poza tym wybieram się na próbę.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK