8°C

38
Powietrze
Cóż... Bywało lepiej.

PM1: 15.04
PM25: 23.02 (153,46%)
PM10: 26.59 (59,09%)
Temperatura: 8.33°C
Ciśnienie: 1011.26 hPa
Wilgotność: 71.88%

Dane z 26.04.2024 22:25, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

FITNESS,

25 postów
M.... Postów: 133
LADY
M...., postów: 133
Wtorek, 10 czerwca 2014 17:26:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Który club fitness w Mińsku jest godny polecenia?
Mińsk Mazowiecki Postów: 476
moni.r
Mińsk Mazowiecki, postów: 476
Wtorek, 10 czerwca 2014 21:41:51
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Moim zdaniem nie klub jest najważniejszy, ale instruktor. Ja polecam Ewę i Asię z akademii próżności.
Minsk Postów: 54
aurelka
Minsk, postów: 54
Piątek, 11 lipca 2014 14:46:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Też chodzę do Akademii Próżności i jestem bardzo zadowolona z wizyt tam ;). Gorąco polecam!
Warszawa Postów: 3
dorothea
Warszawa, postów: 3
Poniedziałek, 20 października 2014 22:36:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja niestety nie mam czasu na wizyty w fitness klubie :( ale wzięłam się trochę za siebie, wstaję rano godzinkę wcześniej i ćwiczę w domu. Wszystkim chcącym zadbać o siebie mogę polecić stronę http://metasport.pl/ - są tam treningi i dopasowane do nich diety, jest też masa bardzo przydatnych porad.
... Postów: 26
justi-nka
..., postów: 26
Wtorek, 21 października 2014 14:10:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
I ja korzystam z zajęć w Akademii Prożności, mogę spokojnie polecić.
Białystok Postów: 1
myszkaminnie
Białystok, postów: 1
Niedziela, 14 grudnia 2014 21:18:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na fitness potrzebne są wygodne ubrania , polecam hurtownię odzieży oryginalnej, sportowe markowe ubrania dla każdego doskonałe na trening, sama zamówiłam i jestem zachwycona, ceny nie wysokie, duży wybór koszulek puma nike ale też wiele innych, polecam ubrania odstępne pod tym linkiem http://importer24.eu/
MMz Postów: 190
rewolka
MMz, postów: 190
Wtorek, 16 grudnia 2014 21:47:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
droga myszkominnie krypto reklamy sobie rób gdzie indziej niż na forum, gdzie ludzie szukają innych rzeczy i twoje "cenne" polecenie możesz sobie wsadzić w d..., bo nikt tu nie jest zainteresowany twoim badziewiem. nikt tu nie szuka ubrań, bo i temat nie jest i ubraniach. niepozdrawiam
MMz Postów: 190
rewolka
MMz, postów: 190
Wtorek, 16 grudnia 2014 21:49:48
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
przepraszam, ale szlag mnie trafia jak widzę tego typu reklamy.
Mińsk Mazowiecki Postów: 48
rozzy
Mińsk Mazowiecki, postów: 48
Czwartek, 18 grudnia 2014 08:04:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja w tamtym roku chodziłam do klubu grappler i było ok. Niestety nie można już do nich chodzić na kartę multisport. Zlikwidowali też zajęcia z zumby.
Teraz chodzę do Akademii Próżności i jest fajnie. Bardzo mi się podoba pilates (choć wcześniej mi nie pasował) i oczywiście zumba.
Na maratonie fitness w tamtym roku był fajny instruktor, który chyba prowadzi jakieś zajęcia w pas a pas.

Poza tym polecam treningi w domu. Dużo jest na yt np.blogilates, crazy socks tv.
... Postów: 26
justi-nka
..., postów: 26
Czwartek, 18 grudnia 2014 15:44:58
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Osobiście moge polecić Akademię Prózności - zumba i TRX
Postów: 7
Kate25K
postów: 7
Poniedziałek, 12 stycznia 2015 17:21:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
własnie od nowego roku podobno miały powstać dwa nowe kluby fitness, ale nigdzie nie mogę trafić na informacje czy faktycznie coś ruszyło. obecnie chodzę do akademii próżności ale warunki tu się robią dość opłakane no i Asi chwilowo nie ma:( Jest nowa dziewczyna, która dziga ciężary tylko mi nie chodzi aby dzwigać cięzary i mieć wielką klate i tyłek, wiec póki co czekam na powrót Asi ale rozglądam się za czymś innym bo to co teraz ćwicze mija się z celem:(
TRX świetne- potwierdzam. Justyna ogólnie fajnie prowadzi zajęcia, dlatego bardzo żałuję, że to zastępstwo za Asię to nie Justyna włssnie bo nie musiałabym się rozglądać za niczym innym!
WM Postów: 624
BartekP
postów: 624
Wtorek, 13 stycznia 2015 09:30:16
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
ten nowy to ten: http://www.fitjoy.pl/
Mińsk Mazowiecki Postów: 7
minika
Mińsk Mazowiecki, postów: 7
Wtorek, 13 stycznia 2015 11:36:18
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nowy Rok, więc ruch w klubach fitness znacznie większy ;) Ja wolę ćwiczyć w domu, we własnym tempie i według własnych możliwości. Chociaż muszę przyznać, że czasem motywacji brak... Ciężko się zmobilizować, aby samemu wstać, włączyć filmik fitness i wziąć się do pracy. Poza tym czasami ćwiczenia nie są wykonywane poprawnie i nie ma kto tego skorygować. Coraz częściej więc myślę, żeby zapisać się jakiegoś klubu. Lubię taniec, więc może wybiorę właśnie zumbę w Akademii Próżności. Mam nadzieję, że jest godna polecenia ;)
Postów: 7
Kate25K
postów: 7
Wtorek, 13 stycznia 2015 15:03:13
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
BartekP- bardzo dziękuję!
minika-tez byl czas kiedy ćwiczyłam w domu, ale od kiedy jestem mamą nie ma na to szans, bo zawsze jest cos do zrobienia. a tak wychodzę i ide poćwiczyć, moi panowie muszą radzić sobie sami i juz. Na zumbę w AP chodziłam w tamtym roku, zrezygnowałam bo nie odpowidała mi atmosfera,dziewczyny tworzyły zwartą grupę a nowe osoby były intruzami. Kasia-instruktorka tez nie zwracała uwagi, że jest ktoś nowy i może trzeba pokazać jakiś układ...ale to moje odczucia. Świetne zajęcia fitnessowe prowadzi Asia (tymczasowo nieobecna), Monika, Justyna, Ewa też. U Eweliny są dość monotonne- godzine skakania i pompki. Trudno odróżnić rozgrzewkę od reszty, więc jak ktoś lubi skoki i ma siłę w rękach to pewnie będzie mu sie podobało. Ja chodzę (teraz właśnie się migam przez to, że mi nie odpowiadają) na trening motywacyjny gwiazd i takich ćwiczeń bym oczekiwała a nie pompowania tyłka...
mińsk mazowiecki Postów: 3
em84
mińsk mazowiecki, postów: 3
Środa, 14 stycznia 2015 09:49:39
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja też ćwiczę w Akademii i mi się podoba, fajna atmosfera miła obsługa i super instruktorki, a co do tej nowej to daje niezły wycisk, na drugi dzień zakwasy gwarantowane, ale jeżeli ktoś chodzi na zajęcia, żeby pomachać nogą to w AP są i też takie zajęcia,co kto lubi. Mi zależy na szybkiej formie do wakacji, więc wybieram zajęcia z Panią Natalią i z Justyną ;)
Postów: 55
malazonka
postów: 55
Środa, 14 stycznia 2015 12:19:58
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zgadzam się z Kate25K Kasia z Akademi i jej zumba to porażka! Wogóle nie interesuje się nowymi osobami, myli się podczas układu, gada sobie z koleżankami. Byłam na kilku jej zajęciach i zrezygnowałam bo czułam się jak piąte koło u wozu. Też chodziłam kiedyś do Graplera na zumbę i tam to był czad! Aż chciało się chodzić, super energia, instruktorka motywowała do wysiłku i widać było że wszystkim sprawia to przyjemność! Inna zajęcia w Akademii naprawdę warte są polecenia, jest ich dużo i każdy znajdzie coś dla siebie ale zumby nie polecam...
Postów: 7
Kate25K
postów: 7
Środa, 14 stycznia 2015 17:19:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
em84- skąd wiesz w jakiej jestem formie i ile ćwiczę, że sugerujesz, że chodzę na fitness aby pomachać nogą? Doświadczeni wiedzą czym są zakwasy i w jakiej sytuacji powstają, a wycisk to tez pojęcie względne.
WM Postów: 624
BartekP
postów: 624
Czwartek, 15 stycznia 2015 10:08:09
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
może em84 musiała założyć sobie konto żeby odpowiedzieć na to że AP została zjechana za sposób prowadzenia zajęć zumby
mińsk mazowiecki Postów: 3
em84
mińsk mazowiecki, postów: 3
Czwartek, 15 stycznia 2015 11:19:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na zumbe nie chodzę wiec sie nie wypowiadam czy jest dobrze prowadzona czy nie! Kate faktycznie nie wiem w jakiej jesteś formie ale skoro pare przysiadów to dla Ciebie problem to widocznie w najlepszej formie nie jesteś by the way na treningu motywacyjnym gwiazd jedyne ciężarki jakie miałyśmy to 2 kg to aż taka słaba jesteś ze nie dasz rady tego podnieść ? To idź na pilates ;)
mińsk mazowiecki Postów: 3
em84
mińsk mazowiecki, postów: 3
Czwartek, 15 stycznia 2015 11:27:57
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Na zumbe dużo osób przychodzi wiec zapewne paniom sie podoba a to najważniejsze ;) a jak nie pasuje to zmień klub jednej krytykantki mniej a na sali bedzie wiecej miejsca poZdrawiam i miłego dnia życzę ;)

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK