20°C

7
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.54
PM25: 4.47 (10,56%)
PM10: 4.75 (29,78%)
Temperatura: 19.84°C
Ciśnienie: 1005.29 hPa
Wilgotność: 61.75%

Dane z 06.05.2024 14:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

152 st. American Food czyli świetne hamburgery

48 postów
Mińsk Postów: 135
qet123
Mińsk, postów: 135
Czwartek, 31 lipca 2014 08:13:41
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zacznę od minusów
Wystrój przyjemny, ale tak jak wcześniej zauważył bobaso - porządek i czystość. Wchodząc do lokalu odnosi się wrażenie ogólnego bałaganu. Toaleta, która dla mnie jest wprost proporcjonalna do czystości w kuchni też krzyczy o szmatę.
Szyld zdecydowanie niewidoczny

A teraz dobre strony:
Obsługa wspaniała - można się poczuć tak wyjątkowo jak jeden jedyny klient na tej planecie.
Burger z pewnością najlepszy w mieście i okolicach - mięso naprawdę świetne i nie smakuje jak wypłukana podeszwa, jak to w sieciówkach a jest to kawałek soczystego, smacznego dania.
Wszystko świeże, robione na bieżąco - ogromny plus, bo warzywa chrupiące a nie zwiędłe.
Ze swojej strony polecam krewetki smażone na maśle z czosnkiem i imbirem - takiej rewelacji już dawno nie kosztowałem, majstersztyk.
Kusiła mnie zupa - ale obecna aura pogodowa zniechęciła do skosztowania.
Z pewnością jeszcze wrócę i polecam
Postów: 541
dianaro
postów: 541
Czwartek, 31 lipca 2014 10:25:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Byłam, jadłam, polecam. Podczas czekania na danie rozmawiałam z właścicielami i sami napomknęli, że wiele osób mówi o niewidocznej reklamie. Otóż poinformowano mnie, że baner został zamówiony, ale wykonawca niestety nie dostarczył go jeszcze. Tak więc musimy uzbroić się w cierpliwość a chyba najlepszą reklamą jest ta od samych konsumentów.
Mińsk Mazowiecki Postów: 78
Hubit80
Mińsk Mazowiecki, postów: 78
Czwartek, 31 lipca 2014 10:54:11
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
dinaro ma racje, najlepsza reklama od klientów, a ja napewno powróce bo burger pierwsza klasa,lepszego nie jadłem. Mięso zasługuje na najwyższą notę, wszystko inne też ok. Porządek jest, w łazience czysto, także do zobaczenia :)
Polecam Robert Makło... tfu... - Hubit80:)
Mińsk Mazowiecki Postów: 28
forspam
Mińsk Mazowiecki, postów: 28
Czwartek, 31 lipca 2014 11:54:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Zachęcony komentarzami - odwiedziłem 152st.
Cheesburger pierwsza klasa - jakościowo bije na głowę wszelkie mcdonaldy.
Jedliśmy też sałatkę cesara i frytki - bez żadnych zarzutów.

Jedynie co - zasugerowałbym zmianę dostawcy bułek do burgerów - są tak delikatne, że rozpadają się w dłoni (chyba, że akurat moja buła była felerna).

A obsługa rzeczywiście - fantastyczna i miła.

Polecam!
Mińsk Mazowiecki Postów: 64
Wiktoria76
Mińsk Mazowiecki, postów: 64
Czwartek, 31 lipca 2014 13:52:15
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Plusy:

pyszny hamburger, krewetki i frytki a to najważniejsze :-)
kucharz przygotowuje dania na bieżąco
miła obsługa

Minusy:

niezbyt dobra klimatyzacja, dodatkowo chodzi wiatrak,
za bardzo czuć zapach smażonych potraw w knajpie
do dodatkowych frytek brak keczupu
brak krzesełka dla małego dziecka
i to co powiedział, poprzedni przedmówca, mąż też stwierdził, że bułka mu się rozpadła w dłoniach

mogliby właściciele na przyszłość zainwestować w dobry ekspres do kawy :-)


Ogólnie polecam :-) Pozdrawiam
Mińsk Mazowiecki Postów: 4
karolina_zaba
Mińsk Mazowiecki, postów: 4
Czwartek, 31 lipca 2014 16:51:19
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
ahhh a ja dzis znow tam wrocilam na mega cheesburgera;]
Wiktoria76 fakt ze przy tych upałach przydala by sie porzadna klimatyzacja, ojjj tak!
co do zapachow cos za cos, albo widzimy jak kucharz przyrzadza nam jedzonko i mozemy patrzec co i jak tam umieszcza i czy jest to czyste swieze itp, albo nie widzimy w ogole kucharza i nie czujemy zapachu ale ja osobiscie uwielbiam zapach przyrzadzanego dobrego jedzenia.
Keczupy do frytek stoja na barze i z tego co widzialam choc sama kawy nie pije to w lokalu stoi ekspres dolce gusto do robienia roznych kaw i jest to przedstawiony w menu;]

osobiscie bardzo polecam;]
Mińsk Mazowiecki Postów: 122
kasia818181
Mińsk Mazowiecki, postów: 122
Poniedziałek, 11 sierpnia 2014 23:56:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Byłam, zjadłam i żyję :P A tak poważnie hamburger był przepyszny. Jadłam z pieczarkami i próbowałam z ananasem na ostro. Rewelacja. Na pewno tam wróce. Życzę im wielu wielu klientów :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 1
Annushka
Mińsk Mazowiecki, postów: 1
Wtorek, 12 sierpnia 2014 20:31:02
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeść nie jadłam jeszcze, ale bułki pierwszego dnia były z Kauflanda, sama widziałam, jak je wnosili :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 178
Olena
Mińsk Mazowiecki, postów: 178
Wtorek, 12 sierpnia 2014 20:51:21
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Powinni je sami wypiekać? Naturalne jest to i chyba normalne, że właściciel, pracownik czy intendent kupuje półprodukty w sklepie. Jeżeli w ofercie lokalu jest pizza, to nie oczekuję, że właściciel ma zboże i młyn.
Postów: 578
L
postów: 578
Środa, 13 sierpnia 2014 15:18:47
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeżeli w ofercie lokalu jest pizza to oczekuję, że nie poda na spodach kupnych. Akurat nietrafne porównanie Oleno. Ale racja, że bułki mogą być kupne, ale samodzielne wypiekane (co obecnie nie jest trudne) to jednak miałoby swój smaczek..
Mińsk Mazowiecki Postów: 178
Olena
Mińsk Mazowiecki, postów: 178
Środa, 13 sierpnia 2014 20:35:10
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Off-topic
L a widziałeś kiedykolwiek w pizzerii kucharza, który robiłby przy tobie ciasto. Nakładał dodatki na ciasto, "bawił się nim"- owszem.
Są pizzerie, w których ciasto po prostu kupuje się gotowe, czy to w postaci sypkiej, czy skondensowanej. Są też takie, w których tylko właściciel zna przepis i przywozi gotowy produkt pracownikom. To, co ktoś rozumie przez "spody kupne" jest sprawą co najmniej dyskusyjną.
Postów: 541
dianaro
postów: 541
Środa, 13 sierpnia 2014 22:17:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
L - zważ, że koszt takiego pieca do wypiekania bułek nie jest mały. Poza tym trzeba mieć miejsce na przechowywanie mrożonych bułek. Duże sklepy albo mają własne piece, albo są one "wstawiane" przez dostawcę bułek - to jest transakcja wiązana - sprzedajesz mój towar, dostajesz mój piec (tak samo zresztą jak z lodówkami do napojów znanych marek).
Postów: 578
L
postów: 578
Czwartek, 14 sierpnia 2014 08:28:34
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
dobra, nie dyskutuję, i tak się nie znam, bo jestem celiaktykiem :-)
mm miasto perspektyw i pozytywnej energii Postów: 301
adrian1984
mm miasto perspektyw i pozytywnej energii, postów: 301
Środa, 20 sierpnia 2014 14:20:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dużo pozytywnych komentarzy więc wybrałem się tam i ja. Pełen nadziei, że powstało coś fajnego wziąłem ze sobą 20pln - a co jak szaleć to szaleć. Idę sobie ul. Kościuszki i widzę tabliczkę 152st coś tam. Wchodzę w podwórze i oczom mym ukazuje się mała budka podobna do setek tych widzianych w Zakopanem czy nad morzem. Wokół brudno, jakieś papierki, stary grill, nieskoszona trawa, ogólny nieład. Pierwsze wrażenie - k***a - ktoś kłamie na forum MM.com albo źle trafiłem. Nie, jednak to tutaj. Cóż pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Wchodzę do środka z myślą, że będzie lepiej i tu kolejny zonk. Znowu brudno. Wszędzie. Uciekać czy jednak zaryzykować? Zostaję - nie raz już miałem zatrucie więc i tym razem to przeżyję. Zamówiłem cheeseburgera i... widzę jak pan kucharz wyciąga mrożone mięso z lodówki - wieeelki minus. Usiadłem na zewnątrz. Stoliki i ławki tez brudne. Siedzę tak sam pośród tego ogólnego nieładu i się zastanawiam jak coś takiego może funkcjonować - jedyne wytłumaczenie to zajebiste jedzenie. W międzyczasie przyszedł lokator z sąsiedniego budynku i prawie niezauważony wskoczył przez ogrodzenie do siebie - po chwili wyszedł z dwiema paniami (na 90% to były Panie) i zaczął się taniec gotowy cietrzewia (przeklinanie, palenie papierosów, krzyki, śmiechy) no ale wiadomo - mężczyzna musi czymś zaimponować żeby przedłużyć gatunek choć mam ogromną nadzieję, że te jednostki nie będą miały potomstwa - dla ogólnego dobra ludzkości.
W końcu jest i ona - buła z mięsem i serem, warzywami i sosem. Hmmm... mała jakaś. Może za to dobra. Próbuję - szału nie ma. Trochę zimne, ogólnie można to ocenić na 5 w skali od 0 do 10. Wróciłem do domu i się długo nad tym zastanawiałem dlaczego miejsce to ma aż tak wielu wielbicieli. Czy to mieszkańcom MM potrzeba tak niewiele? Czy to może ja mam zbyt wygórowane wymagania co do jakości towarów i usług? Chyba to pierwsze.
Dla porównania zapraszam wszystkich (przez przypadek znalazłem to miejsce podczas weekendowego wypadu nad morze) do lokalu "Śródmieście" w Gdyni - przy tym mińskie buły ssą.
Postów: 76
BESTIA
postów: 76
Środa, 20 sierpnia 2014 16:32:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Byłem i również potwierdzam opinię Archimedesa.Nie wiem skąd ten zachwyt na forum nic specjalnego a poza tym za drogo jak na Mińsk i porcja bardzo mała
Postów: 50
czajek
postów: 50
Czwartek, 21 sierpnia 2014 08:23:05
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
archimedes, z tego co wiem to mielone mięso na hamburgery trzeba wcześniej zmrozić żeby były soczyste i nie rozpadły się na grillu - to nie kotlet mielony z panierką.
Postów: 50
czajek
postów: 50
Czwartek, 21 sierpnia 2014 08:27:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Bestia, to wołowina, musi kosztować. Jak chcesz się napchać za dychę to idź na kebaba, nikt Ci nie broni.
mm miasto perspektyw i pozytywnej energii Postów: 301
adrian1984
mm miasto perspektyw i pozytywnej energii, postów: 301
Czwartek, 21 sierpnia 2014 09:16:26
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nie wiem, nie znam się na robieniu burgerów - może i trzeba, jeżeli tak to zwracam honor. Nie zmienia to jednak faktu, że szału nie ma :)
Mińsk Mazowiecki Postów: 666
janek.perkoz
Mińsk Mazowiecki, postów: 666
Czwartek, 21 sierpnia 2014 09:24:25
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wołowina wcale nie jest taka droga. O ile mi wiadomo, bo sam trochę gotuję, mrożenie ma się nijak do soczystości mięsa, chyba, że chodzi o ilość wody;) Ile trwa takie zmrożenie, żeby się nie rozleciało na grillu - pięć minut czy pięć dni? Nie próbowałem jeszcze takiego patentu. A może ogólnie zamrażarka służy do poprawiania smaku potraw? W takim razie dzisiejszy obiad teściowej ląduje w zamrażarce:)
Mińsk Mazowiecki Postów: 20
ewcIa7615
Mińsk Mazowiecki, postów: 20
Piątek, 22 sierpnia 2014 22:40:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli dla was burger 200g jest za drogi to następnym razem zapraszam do Mc,tam hamburger kosztuje 3-4zl i leży jakieś parę miesięcy zapakowany na magazynie,
Ostatnio w Piri Piri za hamburgera bez żadnego smaku i z przypalona bułką zapłaciłam 18 zł
Wiec nie wiem gdzie jest dla was problem? Że gdzie jest niby drogo
drogo?ze gdzie jest niesmacznie?
Możecie oczywiście jeszcze iść do besia i zapłacić 27 zł za małego hamburgera

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK